Chat with us, powered by LiveChat

Przegląd ATrakcyjnych spółek z całego tygodnia

Skomentuj artykuł

Witamy w kolejnym odcinku ATrakcyjnych spółek, w którym prezentujemy skrót odcinków z całego tygodnia. Bieżący tydzień nie był szczególnie emocjonujący, lecz może być znaczący dla najbliższej przyszłości naszej giełdy. Zwracając uwagę na sytuację techniczną wykresu WIG20 można dojść do wnioski, iż właśnie podczas ostatnich sesji tego tygodnia rynek zakończył krótkoterminową korektę. Skutkiem powinny być sesję, których wypadkową będą wzrosty na GPW.

 

Jednocześnie zapraszamy do rejestrowania się na poniedziałkową analizę live!

 


Wtorek, 13.10.2015

Podczas drugiej sesji obecnego tygodnia pojawiły się sygnały na wykresach Banku Handlowego oraz Lotosu. Spółka rafineryjna wysłała negatywny sygnał w stronę inwestorów, gdyż na wykresie pojawiła się formacja objęcia hossy. 

 

Czwartek, 15.10.2015

Podczas przedostatniej sesji bieżącego tygodnia nastroje inwestorów uległy znacznemu polepszeniu, co skutkowało wzrostami na polskiej giełdzie. Potencjalne sygnały inwestycyjne pojawiły się na wykresach dwóch spółek: Eurocash oraz PKO BP.

 

Piątek, 16.10.2015

Wraz z początkiem piątkowej sesji warto było zwrócić uwagę na wykres PKN Orlen, który prawdopodobnie zakończył falę korekcyjną. Przewagę podaży można było z łatwością zaobserwować patrząc na sytuację CI Games oraz Banku Zachodniego WBK.

 


 Partner projektu

 

 

 Zapisy na analizę techniczną live wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie