Chat with us, powered by LiveChat

Trzy potencjalne sygnały kupna, ogromne wolumeny na Serinus!

Skomentuj artykuł

Początek tygodnia przynosi wzrosty na warszawskim indeksie WIG20. Dlatego nie bez przypadku w naszym dzisiejszym odcinku znajdują się trzy potencjalne sygnały kupna. Serinus, Duda i Cormay wykazują wzrostowe aspiracje.


 

Sygnały pozytywne:

 

            1. Cormay

             Poziom docelowy: 4 zł 

             Stop loss: 2,72 zł

             Potencjalny zysk: 32 %

             Zysk/ryzyko: 3:1

 

Źródło: stooq.pl

 

Akcje spółki PZ Cormay znajdują się w długoterminowym trendzie spadkowym. Jednak w marcu br. kurs wyznaczył dołek na dużych wolumenach, co sprawiło, że notowania akcji wzrosły rysując falę wzrostową 1. Następnie zgodnie z teorią fal nastąpiła korekta, z której w ostatnim czasie nastąpiło wybicie, co zwiastować może rozpoczęcie fali 3. Nie nastąpiło jeszcze przebicie linii trendu spadkowego, dlatego nie można mówić o pełnoprawnym trendzie wzrostowym. Zasięg fali 3 to okolice 4 zł, pierwszy większy opór może pojawić się w okolicach szczytu fali 1.  Zlecenie stop loss można ustawić pod dołkiem fali 2, czyli na poziomie 2,72 zł.

 

Możliwą przyczyną zmożonego ruchu na tym walorze może być zawarta ugoda z wykonawcą zakładu spółki Cormay- Wielkopolskim Przedsiębiorstwem Inżynierii Przemysłowej dotycząca zakończenia współpracy i wzajemnych rozliczeń w zakresie umowy zerwanej w lutym br.

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie