Chat with us, powered by LiveChat

Rozstrzygnięcie na Radpol, dwa sygnały na spółkach z WIG20!

Skomentuj artykuł

Początek tygodnia na GPW pokazuje relatywną siłę naszego indeksu WIG20 w stosunku do indeksu DAX. Kurs warszawskiego indeksu już wzrasta o prawie 1%, w momencie gdy indeks największych niemieckich akcji spada o niecałe 0,2%. W takim wypadku sygnałów kupna można doszukiwać się wśród największych spółek na naszej giełdzie. W dzisiejszym odcinku analiza PZU, Radpol i Energa.


 

Sygnały pozytywne:

 

            1. PZU SA

             Poziom docelowy: w długim terminie 665,5 zł 

             Stop loss: 463 zł

             Potencjalny zysk: 38%

             Zysk/ryzyko: 10:1

 

 

Akcje Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Na powyższym wykresie możemy dostrzec, iż w ostatnim czasie narysowana została korekta ABC po pięciofalowym ruchu wzrostowym, który długoterminowo traktujemy jako falę 1. Obecnie rysowana jest długoterminowa fala 3. Z projekcji fali 1 wynika, iż fala 3 może osiągnąć poziomy 665,5 zł w długim terminie. Zlecenie stop loss można ustawić pod formacją młota, która powstała w piątek na ogromnym wolumenie.

 

Sytuacji technicznej spółki również sprzyjają jej cele średnio i długoterminowe. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w piątkowym artykule z naszego "Newsroom-u".

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie