Chat with us, powered by LiveChat

Internetowy Dzień Inwestowania 2015

Skomentuj artykuł

Kluczem do sukcesu na giełdzie jest znalezienie odpowiedniej dla siebie strategii inwestowania i konsekwentne się jej trzymanie. Zamiast jednak zdawać się na samodzielne, kosztowne poszukiwania, można uczyć się od inwestorów, którzy zdobyli już rynkowe doświadczenie i dzielą się swoją wiedzą na temat inwestowania na giełdzie.

 

W ramach Internetowego Dnia Inwestowania 2015, który odbędzie się już 25 kwietnia, 6 wykładowców poprowadzi wykłady na temat strategii inwestowania, analizy rynku i swojego podejścia do giełdy. Będą to praktycy inwestowania i osoby bezpośrednio związane z rynkiem kapitałowym.

 

"Internetowy Dzień Inwestowania 2015" ma pokazać różne podejścia do analizowania rynku i inwestowania, dostosowane do realiów polskich inwestorów. Dzięki ścisłej współpracy z tegorocznymi partnerami konferencji on-line - brokerem WH Seflinvest oraz spółką giełdową Polwax S.A. Internetowy Dzień Inwestowania coraz bardziej ewoluuje w stronę prawdopodobnie najbardziej przystępnego, wszechstronnego i praktycznego wydarzenia on-line dla inwestorów giełdowych. - mówi Paweł Biedrzycki (StrefaInwestorow.pl) główny organizator całodniowej, wyłącznie internetowej, konferencji o inwestowaniu.

Jeden dzień, wiele podejść do inwestowania

"Internetowy Dzień Inwestowania 2015" odbędzie się w sobotę, 25 kwietnia 2015 r. Wykłady poprowadzi 6 prelegentów. Będą to praktycy inwestowania i doświadczeni analitycy.

 

  • Ewa Walkowiak (Strefa Inwestorów), poprowadzi wykład pt. „Wybrane Sygnały Di Napolego na GPW”.
  • Tomasz Krynicki (Strefa Inwestorów) omówi „Inwestowanie na korektach w celu minimalizacji ryzyka inwestycyjnego”.
  • Dominik Tomczyk (Prezes Zarządu Polwax S.A.) powie o tym, jak wygląda „Inwestowanie na giełdzie od zaplecza”.
  • Piotr Kwestarz (Strefa Inwestorów), przedstawi wykład pt. „Jak upolować dobry debiut?” w czasie, którego omówi arkana inwestowania w ramach IPO.
  • Aleksandra Nastaly (WH Selfinvest) podzieli się swoim doświadczeniem, jakie wynika z jej pracy dla luksemburskiego brokera WH Selfinvest - jednej w wiodących firm w Europie Zachodniej.
  • Paweł Biedrzycki (Strefa Inwestorów) w czasie swojego wykładu pt. „9 na 10 osób rozpoczynających przygodę z giełdą polegnie. Giełdowy surwiwal dla tych, którzy chcą przetrwać i zarobić.” powie o tym, jak po pierwsze przetrwać na rynku, po drugie zarobić i po trzecie mieć szansę na zbudowanie fortuny.

 

Wszyscy uczestnicy konferencji oprócz udziału na żywo przez internet, otrzymają także 30-dniowy dostęp do nagrań wykładów.

 

Sprawdź ofertę i zarejestruj się na 

Internetowy Dzień Inwestowania

 

Internetowy Dzień Inwestowania 2015 to jedno z niewielu wydarzeń, w trakcie, których uczestnicy mogą poznać spojrzenie na rynek i strategie doświadczonych inwestorów. Zarówno tych, którzy handlują w krótkiej ramie czasowej i wykorzystują techniki analizy technicznej, jak i inwestorów długoterminowych, którzy stosują analizę fundamentalną.

 

Rejestracja trwa do 23 kwietnia 2015, ale do 16 kwietnia 2015 r. obowiązuje premierowa oferta uczestnictwa, dlatego warto już teraz sprawdzić program konferencji on-line:

 

Sprawdź ofertę i zarejestruj się na
Internetowy Dzień Inwestowania

 

Partnerami tegorocznej edycji konferencji on-line Internetowy Dzień Inwestowania 2015 są europejski broker WH Selfinvest, świadczący usługi dla inwestorów w 28 krajach oraz giełdowa spółka Polwax S.A. - lider w dziedzinie specjalistycznych wyrobów parafinowych. Internetowy Dzień Inwestowania 2015 wspierają także: magazyn o finansach i inwestowaniu Equity Magazine, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz Sindicator.net – skaner rynku giełdowego.

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie