Chat with us, powered by LiveChat

Katowice: kolejne spotkanie z cyklu „Kontrakty terminowe bez tajemnic”

Skomentuj artykuł
Źródło: DM PKO BP

Jesteś zainteresowany bieżącą sytuacją na rynku kapitałowym w Polsce?

Chcesz zdobyć bądź poszerzyć swoją wiedzę na temat kontraktów terminowych?

 

Weź udział w kolejnym bezpłatnym spotkaniu w ramach cyklu "Kontrakty terminowe bez tajemnic", które odbędzie się 23 kwietnia w Katowicach!

 

Qubus Hotel Prestige Katowice,
ul.Uniwersytecka 13,
40-007 Katowice

 

Zaczynamy o godzinie 18:00

 

Zapisz się na spotkanie uzupełniając formularz rejestracyjny na stronie www.dm.pkobp.pl

 

Kolejne planowane spotkania:

  • 13 maja w Szczecinie,
  • 21 maja w Krakowie,
  • 3 czerwca w Poznaniu.

 

Uczestnicy otrzymają dyplom potwierdzający uczestnictwo w spotkaniu i wezmą udział w losowaniu upominków.

 

Czytaj więcej!

 

Jeśli masz pytania lub chcesz zgłosić chęć udziału w kolejnych spotkaniach w ramach cyklu – wyślij e-mail na adres: dm.zws@pkobp.pl.

 

Szczegóły na stronie www.dm.pkobp.pl

 

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego. Informacje zawarte w niniejszym materiale nie mogą być traktowane, jako propozycja nabycia jakichkolwiek instrumentów finansowych, usługa doradztwa inwestycyjnego, podatkowego lub jako forma świadczenia pomocy prawnej. Dom Maklerski PKO Banku Polskiego dołożył  starań, aby zamieszczone w niniejszym materiale informacje były rzetelne oraz oparte na wiarygodnych źródłach. 

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie