Chat with us, powered by LiveChat

Let’s DiNapoli Day VII – Piotr Grela zaprasza na nieformalne spotkanie fanów technik DiNapolego

Skomentuj artykuł

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji kultowego już wydarzenia dla traderów technik DiNapolego: Let’s DiNapoli Day VII. 

 

Wydarzenie odbędzie się
🗓️
26 listopada 2022 r. w Gdyni

 

Jest to nieformalne spotkanie fanów technik DiNapolego. Piotr Grela podzieli się nie tylko własną oceną rynku i trendów na nadchodzący rok, ale również odpowie na wszystkie nurtujące pytania dotyczące strategii transakcyjnych. Będzie też okazja wysłuchania wartościowych prezentacji pozostałych ekspertów i praktyków rynków oraz zaproszonych gości.

W trakcie wydarzenia poznacie także dobre praktyki tradingu w oparciu o Poziomy DiNapolego, uporządkujecie wiedzę, dowiecie się jakich błędów już nie popełniać.

 

AGENDA I REJESTRACJA

 

Wydarzenie jest odpowiednie dla początkujących oraz zaawansowanych traderów technik DiNapolego, każdy znajdzie dla siebie coś wartościowego. Wystąpienia mają charakter uniwersalny i pozwalają wdrożyć poznaną wiedzę niezależnie od poziomu.

 

Kogo posłuchacie na wydarzeniu:

 

JOE DINAPOLI
Występuje od pierwszej edycji (via online).

 

Dr MICHAŁ MASŁOWSKI
Michał zechce zainspirować Was inwestowaniem dywidendowym i pokaże jak można zmienić swoje podejście na rynku od spekulanta do kolekcjonera dywidend.

 

PAWEŁ BESLER
Z prelekcji Pawła dowiecie się w jaki sposób uniknąć strachu przed zawarciem transakcji oraz jak zapanować nad swoimi emocjami. Usłyszycie jakie techniki zastosować, aby wydobyć swoje najlepsze.

 

PIOTR GRELA
Poza analizą bieżącej sytuacji na rynkach zostanie omówiony wskaźnik wyprzedzający "Spread kalendarzowy". Dowiecie się jak go zastosować.

Ostatnia część poświęcona będzie sesji pytań i odpowiedzi.

 

Podczas spotkania wykład wygłosi dr Michał Masłowski, wiceprezes zarządu Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych:

 

Michał Masłowski

Wykład:

Ewolucja inwestora giełdowego – od spekulanta do ciułacza dywidend

 

 

 

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie