Chat with us, powered by LiveChat

Wirtualny Dzień Inwestora Mennicy Skarbowej S.A. – Weź udział!

Skomentuj artykuł

Zapraszamy wszystkich inwestorów, akcjonariuszy Spółki, a także osoby interesujące się tematyką inwestycji w metale szlachetne, w tym między innymi złoto, do udziału w Wirtualnym Dniu Inwestora Mennicy Skarbowej S.A. Całość wydarzenia odbędzie się w trybie online, a uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Jest to jednocześnie pierwsze tego typu spotkanie w ramach nowego projektu Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

 

Wirtualny Dzień Inwestora

🗓 czwartek, 12 listopada ⏰ 12:00 

 

Weź udział

 

Wydarzenie będzie bardzo bogate w informacje na temat Mennicy Skarbowej, a dodatkowo pojawi się możliwość bezpośredniego zadania pytań i uzyskania odpowiedzi od Prezesa Zarządu Spółki. W programie wydarzenia przewidziana jest również część analityczna oraz edukacyjna poświęcona rynkowi złota. Oba bloki zostaną poprowadzone przez znanych ekspertów. Z kolei na koniec spotkania zaplanowana zostało również omówienie wyników i sytuacji finansowej Spółki przez Analityka SII. 

 

Program wydarzenia

 

12:00 - 12:05 Oficjalne rozpoczęcie Wirtualnego Dnia Inwestora Mennicy Skarbowej
12:05 - 12:40 Omówienie sytuacji na światowych rynkach złota i srebra
Dorota Sierakowska, Analityk rynków surowcowych Domu Maklerskiego BOŚ S.A. 
12:40 - 13:45 Czym kierować się i jak inwestować na rynku monet inwestycyjnych i metali szlachetnych? Praktyczny poradnik inwestora
Jacek Jakubiuk, Ekspert ds. inwestowania w metale szlachetne, Mennica Skarbowa S.A.
13:45 - 14:15

Prezentacja spółki Mennica Skarbowa i omówienie wyników Spółki po trzech kwartałach 2020 r.
Jarosław Żołędowski, Prezes Zarządu, Mennica Skarbowa S.A.

Agnieszka Olewska, Członek Zarządu, CFO, Mennica Skarbowa S.A.

14:15 - 14:45

Sesja Q&A po prezentacji Spółki - odpowiedzi będzie udzielać

Jarosław Żołędowski, Prezes Zarządu, Mennica Skarbowa S.A.

Agnieszka Olewska, Członek Zarządu, CFO, Mennica Skarbowa S.A.

14:45 - 15:15 Omówienie wyników finansowych i sytuacji finansowej Spółki
Adrian Mackiewicz, Analityk SII
15:15 Zakończenie Dnia Inwestora Mennicy Skarbowej

 

Wśród prelegentów wystąpią:

 

Jarosław Żołędowski, Prezes Zarządu oraz największy akcjonariusz SpółkiJarosław Żołędowski
Prezes Zarządu oraz największy akcjonariusz spółki Mennica Skarbowa S.A.


Absolwent prawa, ekonomii oraz studiów MBA, specjalizuje się w zarządzaniu przedsiębiorstwem oraz nadzorze właścicielskim, w szczególności w budowaniu i zarządzaniu grupami kapitałowymi. Posiada wieloletnie doświadczenie CEO, kierował spółkami publicznymi, przeprowadził z sukcesem restrukturyzację m.in. grupy kapitałowej TRION S.A. (notowana na GPW, obecnie pod firmą Korporacja Budowlana DOM S.A.), czeskiej grupy kapitałowej VPO Protivanov a.s., współtworzył rozwój polskiej spółki giełdowej GWARANT S.A. Przewodniczył i pracował w kilkunastu radach nadzorczych.

 

Agnieszka Olewska, Członek Zarządu oraz dyrektor finansowy spółki Mennica Skarbowa S.A.Agnieszka Olewska
Członek Zarządu oraz dyrektor finansowy spółki Mennica Skarbowa S.A.


Agnieszka Olewska po kilkuletnim doświadczeniu na rynku kapitałowym, zajęła się przeprowadzaniem restrukturyzacji w charakterze interim managera. I tak być może działałaby do dzisiaj, ale postawiła na Mennicę Skarbową S.A. Od 2016 roku pełni funkcję Członka Zarządu i Dyrektora Finansowego Spółki, gdzie łącząc doświadczenia, analityczny umysł i nieszablonowe myślenie, razem z Jarosławem Żołędowskim rozwija biznes na rynku złota. Skutecznie – Mennica Skarbowa w tym czasie potroiła przychody, została liderem rynku, a wartość akcji wzrosła trzydziestokrotnie.

 

Dorota Sierakowska, Analityk rynków surowcowych DM BOŚDorota Sierakowska
Analityk rynków surowcowych
Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A.


Finansistka i przedsiębiorca, analityk rynków surowcowych w Domu Maklerskim BOŚ, wydawca i redaktor naczelna magazynu o inwestowaniu TREND oraz bloga goodlifebydoris.com. Autorka książki „Świat surowców” – pierwszego w Polsce kompleksowego podręcznika dotyczącego inwestowania na rynkach towarowych. Ekspert rynków finansowych w mediach, a także wykładowca i szkoleniowiec w zakresie inwestowania na rynkach surowcowych. Pasjonatka podróży i miłośniczka sportów wodnych.

 

Jacek Jakubiuk, Ekspert ds. inwestowania w metale szlachetneJacek Jakubiuk
Ekspert ds. inwestowania w metale szlachetne, Mennica Skarbowa S.A.


Ekspert ds. inwestycji w metale szlachetne. Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu Mennicy Skarbowej. Przedsiębiorca, twórca kanału i portalu Finansowy Preppers.

Adrian Mackiewicz, Analityk SIIAdrian Mackiewicz
Analityk SII


Posiadacz licencji doradcy inwestycyjnego (nr licencji 571). Ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych współpracuje od kilku lat, obecnie na stanowisku Dyrektora działu analiz. Autor licznych komentarzy rynkowych i raportów analitycznych, prelegent na konferencjach inwestorskich. Prowadzi cykliczne webinary poświęcone analizie spółek z GPW. Inwestor indywidualny z kilkuletnim doświadczeniem.

 

Weź udział

Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie