W czasie pierwszego spotkania opiszemy i pokażemy w praktyce wszystkie narzędzia niezbędne do wykonania analizy technicznej. Następną częścią będzie przedstawienie podstawowych formacji świecowych wraz z przykładami ich zastosowania.
Zagadnieniem zamykającym pierwszy poziom będzie psychologia inwestowania, bo jak wszyscy wiemy, psychologia jest dość ważnym czynnikiem podczas zarządzania naszym kapitałem. Poziom 2 stanowi kontynuację oraz rozszerzenie wiedzy zdobytej podczas pierwszej części. Po zakończeniu szkolenia wykresy nie będą Ci już straszne; staną się ważnym narzędziem do inwestowania na przeróżnych rynkach.
Zajęcia poprowadzą eksperci rynku finansowego z Biura maklerskiego mBanku. Podzielą się oni swoimi umiejętnościami i doświadczeniem zdobytym w praktyce. Będą to cenne lekcje, których nigdzie indziej nie znajdziecie!
W czasie trwania szkolenia odbędzie się konkurs na platformie inwestycyjnej demo naszego Partnera Głównego Biura maklerskiego mBank. Dzięki niej będziecie mogli zarządzać wirtualnymi pieniędzmi na prawdziwym rynku i sprawdzić, jaki zwrot uda wam się uzyskać ze swoich inwestycji. Będzie to doskonały trening oraz sprawdzian wiedzy po spotkaniach, abyście mogli od razu stosować poznane techniki w praktyce.
Co więcej, po zakończeniu okresu inwestowania na platformie demo, 10 najlepszych osób zostanie nagrodzonych. Pamiętajcie tylko o spełnieniu wymagań przy rejestracji, rozpoczęciu i zakończeniu inwestowania we wskazanym w regulaminie czasu, oraz o przesłaniu nam swoich wyników w formie statementu z platformy MT4!
Uczestnikom, którzy wezmą udział przynajmniej w pięciu spotkaniach i konkursie zostaną rozdane certyfikaty. Osoby z największą stopą zwrotu uzyskaną z inwestycji będą mogły odebrać swoje nagrody w wyznaczonym przez organizatora miejscu i czasie.
Wydarzenie jest kierowane do wszystkich studentów niezależnie od uczelni!
Harmonogram
Poziom 1 | |
3 listopada 2020 | Wstęp do analizy technicznej |
5 listopada 2020 | Formacje świecowe i technika price action |
10 listopada 2020 | Psychologia inwestowania |
Poziom 2 | |
12 listopada 2020 | Akcje i ETF |
17 listopada 2020 | Waluty |
19 listopada 2020 | Towary |
24 listopada 2020 | Budowa portfela inwestycyjnego - dywersyfikacja, zarządzanie pozycją |
GRA INWESTYCYJNA |