Chat with us, powered by LiveChat

Amica oraz Famur - spółki, które zatrzymał poziom oporu!

Skomentuj artykuł

Podczas ostatniego odcinka w bieżącym tygodniu publikujemy dwa negatywne sygnały. Spółkami, których lukratywna przyszłość (przynajmniej ta najbliższa) jest zagrożona są: Amica oraz Famur. Jednocześnie zapraszamy serdecznie na webinar, który odbędzie się w najbliższy wtorek.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na czwartkowy webinar (28.04) z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały negatywne:

 

     1. Amica

 

Akcje spółki Amica znajdują się w bardzo dynamicznym trendzie wzrostowym od 2009 roku, kiedy akcje kosztowały mniej niż 3 zł. W obecnym momencie istotnym poziomem jest 185 zł, czyli okolice ostatniego szczytu. Niestety w dniu wczorajszym podczas próby ataku na ten poziom pojawiła się formacja spadającej gwiazdy. W takim miejscu sygnał ten może oznaczać, iż w tej chwili rynek nie zamierza ustanawiać kolejnych szczytów. Nie zmienia to jednak faktu, iż średnie w dalszym ciągu wskazują na kierunek wzrostowy w ujęciu średnio- i długoterminowym. 

 

Amica Wronki pracuje obecnie nad akwizycjami zarówno dystrybutorów sprzętu AGD, jak i podmiotów produkcyjnych, poinformował wiceprezes ds. strategii Piotr Skubel. Rozstrzygnięcia w kwestii akwizycji mogą wpłynąć na dywidendę, jednakże intencją spółki jest wypłata dywidendy nie niższej niż w poprzednich latach.

 

  Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

Dalsza część artykułu jest dostępna za darmo po zalogowaniu tylko dla członków SII z rozszerzoną składką.

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII
Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Zwiększenie konkurencyjności działalności Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych poprzez wdrożenie oprogramowania do obsługi subskrypcji" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19. Więcej informacji o projekcie