Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Bank Pekao oraz Forte przed obniżką kursu!

W pierwszym odcinku ATrakcyjnych Spółek w bieżącym tygodniu prezentujemy wykresy dwóch spółek. W obu przypadkach na wykresach pojawiły się negatywne formacje świecowe po relatywnie dynamicznych wzrostach. Warto w tej sytuacji zastanowić się nad zabezpieczeniem wypracowanego wcześniej zysku.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar (29.02) z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały negatywne:

 

          1. Bank Pekao

 

Źródło: stooq.pl

 

Akcje Banku Pekao znajdują się we wzrostowym trendzie od połowy stycznia bieżącego roku. Na prawdopodobnym szczycie ruchu pojawiła się w dniu wczorajszym formacja spadającej gwiazdy, która może zapowiadać spadki. Warto również zauważyć wysoką wartość wskaźnika MACD, co także może wskazywać na pojawienie się (w niedalekiej przyszłości) deprecjacji kursu akcji. W takiej sytuacji można zastanowić się nad zabezpieczeniem wypracowanych już zysków. 

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

Zadaniem nowego podmiotu – Domu Analiz SII – będzie dostarczanie pokrycia analitycznego emitentów, którzy do tej pory nie cieszyli się dużym zainteresowaniem instytucji finansowych.

Zobacz więcej

Bank Pekao oraz Forte przed obniżką kursu!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie