Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

I Międzynarodowy Kongres Liderzy Biznesu. Psychologia Osiągnięć

9 marca we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki odbędzie się I Międzynarodowy Kongres Liderzy Biznesu. Gościem wydarzenia będzie Brian Tracy, który opowie o psychologii osiągnieć.


I Międzynarodowy Kongres Liderzy Biznesu Psychologia Osiągnięć otwiera cykl konferencji dedykowany ludziom przedsiębiorczym. O swojej drodze do sukcesu opowiedzą wybitni specjaliści z różnych branży. Ludzie, którzy potrafią nie tylko skutecznie prowadzić swoje działalności, ale również dzięki wybitnej charyzmie dzielić się sposobem na sukces z innymi.


W dzisiejszych czasach, aby odnieść sukces nie wystarczy tylko poszerzać wiedzę merytoryczną, trzeba jeszcze umiejętnie zarządzać swoimi kompetencjami. Zapoznanie się z założeniami Psychologii Osiągnięć umożliwi Ci ułożenie efektywnego planu przyszłości, który doprowadzi Cię do osiągnięcia wymarzonych rezultatów. Zdaniem Briana Tracy 80% sukcesu jest w naszej głowie, a tylko 20% to pozostałe czynniki.  Warto więc zastanowić się nad tym, o czym myślą Ci najlepsi.


Program wydarzenia, jak również bilety dostępne są na stronie:
www.psychologiaosiagniec.evenea.pl

Zobacz również:

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

18.04.2018, Aktualności

Podmiot powołany przez SII będzie wydawać rekomendacje inwestycyjne!

Zadaniem nowego podmiotu – Domu Analiz SII – będzie dostarczanie pokrycia analitycznego emitentów, którzy do tej pory nie cieszyli się dużym zainteresowaniem instytucji finansowych.

Zobacz więcej

I Międzynarodowy Kongres Liderzy Biznesu. Psychologia Osiągnięć
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie