Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Agora oraz Neuca wykazują aspiracje do wzrostów!

Wraz z ostatnią sesją tygodnia prezentujemy dwa potencjalne sygnały kupna. Warto przed weekendem zastanowić się nad sytuacją walorów: Neuca oraz Agora. W obu przypadkach mamy do czynienia z formacjami, które powstały przy udziale dwóch świec.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy (25.02) webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały pozytywne:

 

          1. Neuca

              Poziom docelowy: 360 zł

             Stop loss: 322,19 zł

             Potencjalny zysk: 27%

             Ryzyko: 3,3%

             Zysk/ryzyko: 8,2:1

 

 

Akcje spółki Neuca znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Po wczorajszej dobrej sesji, na wykresie pojawiła się pozytywna formacja świecowa - formacja przenikania. Może ona zapowiadać potencjalne wzrosty w najbliższym czasie. Potencjał docelowy można obecnie ocenić na poziom 360 zł, gdyż w tamtym miejscu znajduje się ważny poziom oporu, którego pokonanie będzie kluczowe dla notowań spółki. 

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Agora oraz Neuca wykazują aspiracje do wzrostów!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie