Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Akcjonariusze tych spółek mogą czuć niepewność - trzy sygnały sprzedaży!

W dzisiejszym czwartkowym odcinku prezentujemy wykresy trzech spółek, na których pojawiły się potencjalne, negatywne formacje świecowe. We wszystkich przypadkach jest nią spadająca gwiazda. Walorami, których wzrostowa przyszłość stoi pod znakiem zapytania są: PGEFamur oraz Solar.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy (25.02) webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały negatywne:

 

      1. PGE

 

 

Akcje PGE w ostatnim czasie uległy dynamicznym i znaczącym spadkom. Odbicie nastąpiło wraz z początkiem 2016 roku, lecz niestety wczorajsza świeca hamuje budzący się optymizm. Negatywną formacją jest spadająca gwiazda, której negatywną wymowę potęguję relatywnie duży wolumen, który według metodologii VSA oznacza pojawienie się podaży na rynku. W tej sytuacji można spodziewać się przynajmniej korekty niższego rzędu. Faktem godnym odnotowania jest również przecięcie się średniej 30 sesyjnej przez średnią z 15 sesji, co było potencjalnym sygnałem kupna. 

 

Na 1 marca na godz. 12 zarząd PGE zwołał nadzwyczajne walne zgromadzenie spółki. Najprawdopodobniej jest ono konsekwencją odwołania ze składu zarządu Jacka Drozda, wiceprezesa zarządu ds. korporacyjnych oraz Dariusza Marca, wiceprezesa zarządu ds. rozwoju z początkiem stycznia bieżącego roku.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Akcjonariusze tych spółek mogą czuć niepewność - trzy sygnały sprzedaży!