Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Zimowe Igrzyska Rynku Kapitałowego – 11-13 marca, Czarna Góra

Weź udział w Winter Capital Market Games i stwórz razem z nami najbardziej energetyczną zimową imprezę rynku kapitałowego tej zimy!

 

 

11-13 marca 2016 r. Ośrodek narciarski Czarna Góra

 

Już w marcu, oczy rynku kapitałowego będą skierowane na Czarną Górę, która na dwa dni zamienią się w arenę zmagań sportowych. Po raz kolejny będziemy gościć osoby związane z rynkiem kapitałowym, które tym razem pojawią się w Czarnej Górze, aby walczyć na arenie sportowej.

 

Rywalizacja sportowa, jak giełda, niesie za sobą wielkie emocje. Zamiłowanie do sportu z reguły drzemie w nas od najmłodszych lat. Narciarstwo alpejskie, biegi narciarskie i wiele innych… W natłoku codziennej pracy, obowiązków, śledzenia trendów i wykresów, często zapominamy o sportowej pasji. Winter Capital Market Games to 2 dni, podczas których ciasne garnitury zamieniamy na luźne stroje sportowe – to czas sportowej rywalizacji i zimowej zabawy na najwyższym poziomie!

 

Więcej informacji i zapisy

Uczestnicy Zimowych Igrzysk Rynku Kapitałowego mogą wziąć udział w zawodach sportowych rozgrywanych w następujących dyscyplinach: 

 • narciarstwo alpejskie (slalom gigant),
 • snowboard (slalom gigant),
 • narciarstwo biegowe.

 

Wszystkie konkurencje alpejskie odbędą się na stokach z homologacją FIS, natomiast narciarstwo biegowe na pobliskich, świetnie utrzymanych trasach biegowych.


W ramach Winter Capital Market Games na wzór igrzysk olimpijskich prowadzona będzie klasyfikacja punktowa jak i medalowa dla uczestniczących w imprezie firm i instytucji (indywidualnie i drużynowo).


Organizatorzy zapewniają profesjonalne zabezpieczenie organizacyjne imprezy:

 

 • biuro zawodów,
 • profesjonalny pomiar czasu,
 • sędziów,
 • zabezpieczenie medyczne.

 

 

Ośrodek narciarski Czarna Góra

  

 

W ośrodku narciarskim Czarna Góra na Dolnym Śląsku znajdziesz 3 kolejki linowe (w tym jedną o długości blisko 1400 m) oraz 10 wyciągów orczykowych i talerzykowych. Łączna długość świetnie przygotowanych specjalnie dla Państwa tras to prawie 10 km.

 

 

Koszt uczestnictwa: 

 • koszt pełnego udziału jednej osoby w WCMG wynosi 490 zł brutto
 • Koszt udziału dzieci do lat 4 – bezpłatnie, bez świadczeń, nocleg z rodzicami.
 • Koszt udziału dzieci w wieku 5-13 lat to 360 zł, nocleg na dostawce

Warunki uczestnictwa:

 • możliwość udziału we wszystkich dyscyplinach rozgrywanych podczas WCMG
 • dwa noclegi ze śniadaniem w Apartamentach Czarna Góra w dniach 11-13 marca 2016 (zakwaterowanie w apartamencie dwu lub trzyosobowym),
 • pełne wyżywienie w dniach 11-13 marca (śniadanie, obiad, kolacja, gorąca herbata na stoku, punkt żywieniowy na trasie biegowej, pierwsze świadczenie obiad 11.03, ostatnie śniadanie 13.03),
 • trzydniowy skipass na wszystkie trasy zjazdowe w ośrodku Czarna Góra (10 km znakomicie przygotowanych, sztucznie naśnieżnych tras, możliwość jazdy nocnej),
 • udział w imprezie klubowej połączonej z wręczeniem medali i nagród dla zwycięzców zmagań sportowych w sobotę wieczorem,
 • udział w imprezach towarzyszących podczas WCMG,
 • możliwość bezpłatnego korzystania z centrum testowego nart zjazdowych.

 

Organizatorzy zapewniają profesjonalne zabezpieczenie organizacyjne imprezy (biuro zawodów, profesjonalny pomiar czasu, sędziowie, zabezpieczenie medyczne). Klasyfikacja medalowa prowadzona będzie zarówno  indywidualnie, jak i drużynowo.

Możliwość aktywnego wypoczynku z rodziną

Udział w imprezie, niezależnie od uczestniczenia w zawodach sportowych stwarza możliwość spędzenia trzech dni (piątek – niedziela) na nartach zjazdowych i biegowych, także dla osób towarzyszących, które nie zdecydują się na udział w zawodach sportowych.


Osoby towarzyszące, tak jak uczestnicy, będą miały okazję wziąć udział w dodatkowych zajęciach szkoleniowych prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów i gwiazdy sportu wyczynowego (nauka i doskonalenie jazdy na nartach zjazdowych, biegowych, ski-tourowych, snowboardzie) oraz testowaniu najnowszych nart zjazdowych w centrum testowym tylko dla uczestników projektu.

 

 

Zobacz jak rywalizowaliśmy rok temu na Winter Capital Market Games 2015

 

 

Jak się zapisać?

Każdy, kto jest zainteresowany udziałem w tegorocznej edycji WCMG, może zgłosić swój udział poprzez:

 

 • formularz rejestracyjny
 • telefonicznie – nr tel. 71 332 95 60 (zgłoszenie wypełni pracownik SII)
 • na adres e-mail: zapisy@wcmg.pl
 • osobiście w biurze Zarządu Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

 

 

Partner strategiczny

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

Instytucje wspierające

 

 

 

Organizatorzy

 

 

Patronat medialny

 

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

19.02.2018, Newsroom

Grupa Master Pharm podwoiła zysk netto w IV kw. 2017 roku

19.02.2018, Newsroom

Grupa Master Pharm podwoiła zysk netto w IV kw. 2017 roku

Zgodnie z opublikowanymi szacunkami wyników grupa osiągnęła w 2017 roku 8,9 mln zł zysku netto. Po przeliczeniu, zysk netto w samym IV kw. wyniósł 5,1 mln zł wobec 2,7 mln zł przed rokiem.

Zobacz więcej

Wspieramy inwestorów

Zimowe Igrzyska Rynku Kapitałowego – 11-13 marca, Czarna Góra