Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Sygnały kupna na wykresach trzech spółek!

Podczas środowej sesji publikujemy kolejne sygnały, które pojawiły się na wykresach spółek z warszawskiego parkietu. W dniu dzisiejszym warto zwrócić uwagę na trzy walory - OrbisCI Games oraz Integer.pl. We wszystkich przypadkach potencjalnymi sygnałami kupna są formacje młota. Jednocześnie informujemy, iż z powodu obowiązków służbowych, kolejny odcinek analizy technicznej na żywo obędzie się w pierwszy poniedziałek lutego.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy (01.02) webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały pozytywne:

 

          1. Orbis

              Poziom docelowy: 63,31 zł

             Stop loss: 58,70 zł

             Potencjalny zysk: 6%

             Ryzyko: 1,7%

             Zysk/ryzyko: 3,5:1

 

 

Akcje spółki Orbis znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Potencjalnym sygnałem kupna stała się formacja młota, która zatrzymała się przy geometrii 61.8% mierzonej od ostatniego dołka. Niestety nie znajdujemy potwierdzenia w tej sytuacji w wskaźniku MACD, gdyż w dniu wczorajszym doszło do przecięcia linii, sugerując kierunek spadkowy. Warto jednak zastanowić się nad tym walorem, gdyż ryzyko w danym momencie jest relatywnie niskie, gdyż stop loss można postawić pod formacją, czyli na poziomie 58,70 zł. Początkowy potencjał wzrostowy, to okolice poziomów 63,30 zł. 

 

Orbis zawarł (13.01.16) przedwstępną umowę sprzedaży nieruchomości, w ramach których prowadzony jest Mercure Mrągowo Resort & SPA (ZCP Hotel Mrągowo) Łączna wartość transakcji to 20 mln zł netto. Decyzja o sprzedaży spowodowana była pogorszeniem wyników finansowych hotelu w Mrągowie. W latach 2010-2014 przychody spadły o 14%, EBITDA spadała o 62%, a zysk operacyjny był ujemny. W celu poprawienia efektywności operacyjnej hotel wymaga poniesienia w najbliższych latach znacznych nakładów inwestycyjnych.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Sygnały kupna na wykresach trzech spółek!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie