Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Przegląd ATrakcyjnych Spółek z całego tygodnia

Pierwszy tydzień nowego roku przez inwestorów lokujących swoje środki na GPW z pewnością do udanych zaliczony być nie może. Okres zawirowań i niepewności związanych z geopolityką jest jednym z trudniejszych okresów do podjęcia inwestycji, jednak wyszukaliśmy kilka spółek, które wyróżniały się podczas sesji w bieżącym tygodniu na warszawskim parkiecie. 

 

W związku z wieloma prośbami, webinar pt. "Analiza Techniczna Na Żywo" odbędzie się w środę (13.01) o godzinie 17.30 - zapisy poniżej.


Poniedziałek, 04.01.2016

Pierwsza sesja bieżącego tygodnia oraz nowego roku przyniosła ze sobą dwa potencjalne sygnały sprzedaży. Prawdopodobna słabość pojawiła się na wykresach spółek: Ciech oraz Integer.pl. W obu przypadkach możliwe jest ponowne podejście pod poziomy oporu i próba ich wybicia.

 

Wtorek, 05.01.2016

Podczas drugiej sesji obecnego tygodnia zaprezentowaliśmy dwa pierwsze w tym roku potencjalne sygnały kupna. Pozytywne formacje świecowe narysowały spółki Tauron Polska Energia oraz PZ Cormay. Niestety zlecenie zabezpieczające Tauronu uległo aktywacji już podczas wtorkowej sesji, jednak w dalszym ciągu na wykresie tej spółki pojawiają się pozytywne sygnały. 

 

 Czwartek, 07.01.2016

W czwartkowym odcinku opublikowaliśmy wykresy kolejnych trzech spółek. Sygnał dnia, a zarazem potencjalny sygnał kupna, pojawił się na wykresie spółki Eurocash. Sugerowaliśmy również zabezpieczenie wypracowanego zysku na spółce Newag, poprzez przestawienie zlecenia zabezpieczającego. Ostatnim sygnałem w tym tygodniu była negatywna formacja świecowa, która narysowała się na wykresie spółki Hubstyle.


 Partner projektu

 

 

 Zapisy na analizę techniczną live wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

23.11.2017, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników LW Bogdanka S.A. za trzeci kwartał 2017 r.

23.11.2017, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników LW Bogdanka S.A. za trzeci kwartał 2017 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w czacie inwestorskim z Prezesem Zarządu LW Bogdanka SA, Krzysztofem Szlagą. Czat odbędzie się 27 listopada (poniedziałek) o godzinie 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już dziś w opcji off-line.

Zobacz więcej

Przegląd ATrakcyjnych Spółek z całego tygodnia