Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Sygnał dnia na wykresie Eurocash, widmo spadków nad dwoma kolejnymi spółkami!

Po dniu odpoczynku powracamy z kolejnymi potencjalnymi sygnałami inwestycyjnymi. W dniu dzisiejszym prezentujemy sygnały, które pojawiły się wraz z zakończeniem wtorkowej sesji na warszawskim parkiecie. Warto zwrócić uwagę na wykresy spółek: EurocashNewag oraz Hubstyle. Przypominamy jednocześnie o jutrzejszej analizie technicznej live!

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na piątkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały pozytywne:

 

          1. Eurocash

              Poziom docelowy: 57,81 zł

             Stop loss: 46,23 zł

             Potencjalny zysk: 15,6%

             Ryzyko: 7,5%

             Zysk/ryzyko: 2,1:1

 

 

Akcje spółki Eurocash znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Akcjonariusze spółki rok 2015 mogą uznać za bardzo udany, gdyż kurs akcji zanotował w nim dynamiczne wzrosty. Na powyższym wykresie zaznaczyliśmy zielonym okręgiem formację gwiazdy porannej, która pojawiła się w prawdopodobnym dołku korekty prostej ABC. Możliwy jest scenariusz, iż od tego miejsca kurs akcji rozpocznie wzrosty w celu ataku na szczyt ustanowiony na poziomie 57,80 zł. Zlecenie zabezpieczające w tej sytuacji można ustawić pod formacją, czyli na poziomie 46,23 zł. Niestety ryzyko transakcji jest relatywnie duże, jednak potencjał wzrostowy również jest okazały.

 

Pod koniec ubiegłego roku spółka poinformowa o przeprowadzanej inwestycji. Jest nią zakup budynku biurowego Pixel w Poznaniu o owierzchni 14,5 tys. m2 za kwotę 32,2 mln EUR. Według zarządu transakcja ma zostać sfinalizowana jeszcze w 1Q’16.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

23.11.2017, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników LW Bogdanka S.A. za trzeci kwartał 2017 r.

23.11.2017, Czat inwestorski

Czat inwestorski: Omówienie wyników LW Bogdanka S.A. za trzeci kwartał 2017 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w czacie inwestorskim z Prezesem Zarządu LW Bogdanka SA, Krzysztofem Szlagą. Czat odbędzie się 27 listopada (poniedziałek) o godzinie 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już dziś w opcji off-line.

Zobacz więcej

Sygnał dnia na wykresie Eurocash, widmo spadków nad dwoma kolejnymi spółkami!