Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Sygnał dnia na wykresie Eurocash, widmo spadków nad dwoma kolejnymi spółkami!

Po dniu odpoczynku powracamy z kolejnymi potencjalnymi sygnałami inwestycyjnymi. W dniu dzisiejszym prezentujemy sygnały, które pojawiły się wraz z zakończeniem wtorkowej sesji na warszawskim parkiecie. Warto zwrócić uwagę na wykresy spółek: EurocashNewag oraz Hubstyle. Przypominamy jednocześnie o jutrzejszej analizie technicznej live!

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na piątkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały pozytywne:

 

          1. Eurocash

              Poziom docelowy: 57,81 zł

             Stop loss: 46,23 zł

             Potencjalny zysk: 15,6%

             Ryzyko: 7,5%

             Zysk/ryzyko: 2,1:1

 

 

Akcje spółki Eurocash znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Akcjonariusze spółki rok 2015 mogą uznać za bardzo udany, gdyż kurs akcji zanotował w nim dynamiczne wzrosty. Na powyższym wykresie zaznaczyliśmy zielonym okręgiem formację gwiazdy porannej, która pojawiła się w prawdopodobnym dołku korekty prostej ABC. Możliwy jest scenariusz, iż od tego miejsca kurs akcji rozpocznie wzrosty w celu ataku na szczyt ustanowiony na poziomie 57,80 zł. Zlecenie zabezpieczające w tej sytuacji można ustawić pod formacją, czyli na poziomie 46,23 zł. Niestety ryzyko transakcji jest relatywnie duże, jednak potencjał wzrostowy również jest okazały.

 

Pod koniec ubiegłego roku spółka poinformowa o przeprowadzanej inwestycji. Jest nią zakup budynku biurowego Pixel w Poznaniu o owierzchni 14,5 tys. m2 za kwotę 32,2 mln EUR. Według zarządu transakcja ma zostać sfinalizowana jeszcze w 1Q’16.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Sygnał dnia na wykresie Eurocash, widmo spadków nad dwoma kolejnymi spółkami!