Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Przegląd ATrakcyjnych Spółek z całego tygodnia

Rajd Św. Mikołaja, choć spóźniony, zawitał na polski parkiet w bieżącym tygodniu. Na wykresach wielu spółek pojawiły się lukratywne sygnały kupna, które zaprezentowaliśmy w naszym biuletynie. Poniżej można odnaleźć skrót każdego odcinka oraz wynik, jakie "nasze" spółki osiągnęły po zakończeniu piątkowej sesji.


Poniedziałek, 14.12.2015

Pierwsza sesja bieżącego tygodnia przyniosła ze sobą dwa potencjalne sygnały inwestycyjne. Na tygodniowym wykresie spółki Sonel pojawiła się formacja młota. Od tamtego momentu kurs akcji wzrósł już o prawie 6%. Drugim "bohaterem" odcinka była spółka Tauron.

 

Wtorek, 15.12.2015

Podczas drugiej sesji obecnego tygodnia zaprezentowaliśmy wykresy trzech spółek. Były to kolejne trzy prawdopodobne sygnały kupna, pojawiły się one na walorach: Orzeł BiałyCormay oraz Trakcja. Na zakończenie piątkowej sesji kurs akcji zmienił się od momentu opublikowania o kolejno: -1,5%, 2,3% oraz 9,5%.

 

Środa, 16.12.2015

Wraz ze środowym porankiem w odcinku ATrakcyjnych Spółek pojawiła się analiza spółek Milkiland oraz Pelion. Po obu sygnałach nastąpiły na wykresach wzrosty- akcje Milkilandu wzrosły o 2%, a spółki Pelion o aż 20%!

 

 Czwartek, 17.12.2015

Kolejne, ostatnie już w tym tygodniu potencjalne sygnały dostrzegliśmy na wykresach spółek Duon oraz Arctic. Na pierwszym walorze pojawiła się formacja objęcia hossy, a na wykresie Arctic można było zaobserwować sygnały świadczące o pojawiającej się podaży.


 Partner projektu

 

 

 Zapisy na analizę techniczną live wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

24.11.2017, Newsroom

Oferta IPO CwMedia S.A. (właściciel serwisu CDA.pl) – piguła informacyjna

24.11.2017, Newsroom

Oferta IPO CwMedia S.A. (właściciel serwisu CDA.pl) – piguła informacyjna

Ruszyły zapisy na akcje właściciela popularnego serwisu internetowego CDA.pl. Inwestorzy indywidualni będą mogli zapisywać się na akcje do 5 grudnia 2017 roku.

Zobacz więcej

Przegląd ATrakcyjnych Spółek z całego tygodnia