Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Objęcie hossy na wykresie spółki Duon, kolejny sygnał słabości wysyła Arctic!

W czwartkowym odcinku prezentujemy potencjalne sygnały, które pojawiły się na wykresach spółek Duon oraz Arctic po zakończeniu wczorajszej sesji. Na pierwszej z nich można dostrzec pozytywną formację objęcia hossy, a na drugim kolejny negatywny sygnał, którym jest świeca o szerokim spreadzie z długim cieniem podażowym.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały pozytywne:

 

          1. Duon

             Poziom docelowy: 3,89 zł

             Stop loss: 2,96 zł

             Potencjalny zysk: 22,3%

             Ryzyko: 7%

             Zysk/ryzyko: 3,2:1

 

 

 

Akcje spółki Duon znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż ostatnio formowana korekta zakończyła się wyznaczając dołek na poziomie 2,85 zł. Następnie na wykresie rozpoczęła formować się fala wzrostowa, po której nastąpiła korekta niższego rzędu. W jej prawdopodobnym dołku pojawiła się formacja objęcia hossy potwierdzona w dniu wczorajszym świecą wzrostową. Potencjał wzrostowy w danej sytuacji można ocenić na 3,98 zł, zlecenie zabezpieczające można ustawić pod formacją objęcia hossy, czyli na poziomie 2,96 zł.

 

Grupa Duon w listopadzie podtrzymała prognozę finansową na 2015 r., zakładającą m.in. zysk EBITDA w wysokości 43,6 mln zł oraz zysk netto w wysokości 23,6 mln zł.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Objęcie hossy na wykresie spółki Duon, kolejny sygnał słabości wysyła Arctic!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie