Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Dwa sygnały kupna podczas zielonej sesji na GPW!

Środowa sesja pozytywnie zaskakuje od samego rana, gdyż nasz rodzimy indeks WIG20 powrócił powyżej poziomu 1800 punktów - mamy nadzieję, iż stan ten utrzyma się do zakończenia dzisiejszego dnia. Przygotowaliśmy poniżej analizę wykresów dwóch spółek, a są nimi: Milkiland oraz Pelion.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały pozytywne:

 

          1. Milkiland

             Poziom docelowy: 1,74 zł

             Stop loss: 1,34 zł

             Potencjalny zysk: 17%

             Ryzyko: 9%

             Zysk/ryzyko: 2:1

 

 

 

Akcje spółki Milkiland znajdują się w długoterminowym trendzie spadkowym, od końcówki sierpnia jednak na wykresie pojawiły się wzrosty. Po przebiciu się przez poziom 2,20 zł kurs akcji wpadł w ruch korekcyjny, aby zatrzymać się przy ważnym wsparciu formacją młota na zwiększonym wolumenie. Istnieje prawdopodobieństwo, iż walor ten w najbliższym czasie wzrośnie. Istotnym oporem jest poziom 1,74 zł, lecz jeśli zostanie on wybity, to możemy spodziewać się ataku w średnim terminie na poziom 2,20 zł. Zlecenie zabezpieczające można ustawić pod formacją młota, czyli na poziomie 1,34 zł.

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Dwa sygnały kupna podczas zielonej sesji na GPW!