Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Energa i CCC z sygnałami kupna!

Wczorajsza wzrostowa sesja była wyczekiwana przynajmniej od początku bieżącego tygodnia. Wraz z jej zakończeniem odnaleźliśmy jeden potencjalny sygnał kupna na wykresie spółki z indeksu WIG20 - Energa oraz kolejny na walorze CCC, który reprezentuje indeks mWIG40.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na wtorkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały pozytywne:

 

         1. CCC

             Poziom docelowy: 181,61 zł

             Stop loss: 131,84 zł

             Potencjalny zysk: 32%

             Ryzyko: 4%

             Zysk/ryzyko: 4:1

 

 

Akcje obuwniczej spółki CCC znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Ostatnie miesiące to jednak faza spadków, które wpisują nam się w korektę wyższego rzędu. Istnieje prawdopodobieństwo, iż możemy znajdować się blisko zakończenia spadków, gdyż kurs zatrzymał się w okolicach historycznego wsparcia. Co więcej, w potencjalnym dołku pojawiła się formacja przenikania, która utworzona została na znacznym wolumenie. Potencjał wzrostowy spółki oceniany jest na poziomy 181 zł, a zlecenie zabezpieczające w przypadku zajęcia pozycji można ustawić pod formacją świecową - 131,84 zł.

 

Wyniki spółki za listopad prezentują się następująco: skonsolidowane przychody wyniosły 217,0 mln zł i były wyższe o 6,5% r/r. W ujęciu narastającym przychody wyniosły 2.083,2 mln zł i były wyższe od o 16,9% r/r. Przychody ze sprzedaży detalicznej za listopad wyniosły 205,1 mln zł i były wyższe o 3,6% r/r, a narastająco wyniosły 1.972,3 mln PLN i były wyższe o 15,5% r/r.

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

  


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

16.02.2018, Newsroom

Mercor z wyraźną poprawą wyników po trzech kwartałach

16.02.2018, Newsroom

Mercor z wyraźną poprawą wyników po trzech kwartałach

Skonsolidowane przychody netto ze sprzedaży wzrosły rok do roku o 24,6%, a wynik operacyjny o 45,9%.

Zobacz więcej

Energa i CCC z sygnałami kupna!