Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Energa i CCC z sygnałami kupna!

Wczorajsza wzrostowa sesja była wyczekiwana przynajmniej od początku bieżącego tygodnia. Wraz z jej zakończeniem odnaleźliśmy jeden potencjalny sygnał kupna na wykresie spółki z indeksu WIG20 - Energa oraz kolejny na walorze CCC, który reprezentuje indeks mWIG40.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na wtorkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały pozytywne:

 

         1. CCC

             Poziom docelowy: 181,61 zł

             Stop loss: 131,84 zł

             Potencjalny zysk: 32%

             Ryzyko: 4%

             Zysk/ryzyko: 4:1

 

 

Akcje obuwniczej spółki CCC znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Ostatnie miesiące to jednak faza spadków, które wpisują nam się w korektę wyższego rzędu. Istnieje prawdopodobieństwo, iż możemy znajdować się blisko zakończenia spadków, gdyż kurs zatrzymał się w okolicach historycznego wsparcia. Co więcej, w potencjalnym dołku pojawiła się formacja przenikania, która utworzona została na znacznym wolumenie. Potencjał wzrostowy spółki oceniany jest na poziomy 181 zł, a zlecenie zabezpieczające w przypadku zajęcia pozycji można ustawić pod formacją świecową - 131,84 zł.

 

Wyniki spółki za listopad prezentują się następująco: skonsolidowane przychody wyniosły 217,0 mln zł i były wyższe o 6,5% r/r. W ujęciu narastającym przychody wyniosły 2.083,2 mln zł i były wyższe od o 16,9% r/r. Przychody ze sprzedaży detalicznej za listopad wyniosły 205,1 mln zł i były wyższe o 3,6% r/r, a narastająco wyniosły 1.972,3 mln PLN i były wyższe o 15,5% r/r.

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

  


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Energa i CCC z sygnałami kupna!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie