Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Sekrety tradingu krótkoterminowego – książka Larry’ego Williamsa

© oneinchpunch - Fotolia.com

4 listopada bieżącego roku nakładem wydawnictwa Maklerska.pl ukazała się książka wybitnego tradera Larry’ego Williamsa pt. „Sekrety tradingu krótkoterminowego”. Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych jest Partnerem medialnym wydania.

 

Larry Williams to ikona światowego tradingu. W 1987 roku wygrał World Cup Championship of Futures Trading, ustanawiając niepobity do tej pory rekord stopy zwrotu w wysokości 11 376%. Williams jest również twórcą takich wskaźników analizy technicznej, jak %R Williamsa czy oscylator ultimate. Opracował też metody pomiaru akumulacji i dystrybucji oraz koncepcję wybicia z progu zmienności.

 

Sekrety tradingu krótkoterminowego

 

W swojej książce Sekrety tradingu krótkoterminowego Williams prezentuje proste i skuteczne sposoby wejścia na rynek. Pokazuje, jak działają opisane przez niego układy, a także w jaki sposób dochodzi do ich uformowania. Autor niezwykle szczegółowo omawia również koncept wybicia z progu zmienności, który uznawany jest przez ekspertów za jedną z najbardziej trwałych i stabilnych metod inwestowania. Książka jest przeznaczona zarówno dla początkujących traderów, którzy szukają gotowych rozwiązań z dziedziny price action, jak i inwestorów bardziej zaawansowanych, dla których nauka procesu budowy systemów transakcyjnych będzie cennym wzbogaceniem warsztatu pracy.

 

Książkę można kupić w księgarni Maklerska.pl

 

Fragmenty, informacje o autorze oraz spis treści są dostępne w księgarni internetowej lub na oficjalnej stronie wydania.

 

Pobierz regulamin konkursu w serwisie Facebook [plik pdf]

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Sekrety tradingu krótkoterminowego – książka Larry’ego Williamsa