Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Paszport do Wall Street. Rozpocznij swoją podróż po rynkach USA

Drodzy Członkowie i Przyjaciele Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych,

Sergei Lishchenko


Chcielibyśmy zaprosić Was do odwiedzenia portalu Paszport do Wall Street. Jesteśmy internetowym portalem edukacyjno-informacyjnym skierowanym do polskich inwestorów zainteresowanych amerykańską giełdą. Nasza siedziba mieści się w Nowym Jorku. Na naszej stronie znajdziecie codziennie wiadomości rynkowe, narzędzia badawcze i analityczne, a także artykuły edukacyjne o tym, jak zacząć inwestować na Wall Street.

 

Pierwszy raz poznaliśmy członków SII w maju zeszłego roku w Karpaczu na Konferencji WallStreet 19, podczas której rozpoczęliśmy swój pierwszy konkurs związany z amerykańską giełdą. Od tamtej pory rozwinęliśmy naszą współpracę z profesjonalnymi pisarzami i uruchomiliśmy nową aplikację mobilną. Z przyjemnością pragnęlibyśmy ogłosić, że wracamy do Polski, by wziąć udział w Konferencji Profesjonalny Inwestor, która odbędzie się w dniach 20-22 listopada w Zakopanem.

 

Naszym celem, jako Paszportu do Wall Street, jest dostarczenie narzędzi i wiedzy potrzebnych zagranicznym inwestorom zainteresowanym amerykańską giełdą do podejmowania świadomych decyzji. Zachęcamy Was do wzięcia udziału w naszym II Konkursie Inwestowania, którego SII jest sponsorem medialnym. W naszym konkursie będziecie mieli pełen dostęp do naszej platformy giełdowej, oferującej badania rynkowe i narzędzia analityczne, sami zaś będziecie mieli do dyspozycji $100,000 wirtualnej gotówki i szansę wygrania prawdziwych nagród! Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat konkursu, zapraszamy do przeczytania wywiadu z Maciejem Jeleniem, zwycięzcą letniej edycji Konkursu Inwestowania 2015.

 

Zapraszamy również do przyłączenia się do naszej społeczności na Facebooku (mamy prawie 10 000 fanów!) i odkrycia czym jest Paszport do Wall Street. Z myślą o polskich inwestorach pragniemy przybliżyć Wam amerykańską giełdę. Ostatnio na naszej stronie opublikowaliśmy artykuły poświęcone problemom Microsoftu i ostatnim sukcesom BMW. Z kolei nasi czytelnicy cenią sobie m.in. wprowadzenia do inwestycji ETF, a także ten artykuł o tym, dlaczego inwestowanie na nowojorskiej giełdzie może być doskonałym atutem Waszego portfolio. Piszemy również o CEO spółek, artykuły dotyczące debiutów giełdowych oraz wiadomości rynkowe mówiące o tym co obecnie dzieje się na Wall Street.

 

Zachęcamy Was do odwiedzenia naszego stoiska na Konferencji Profesjonalny Inwestor w Zakopanem, pierwsze 200 osób, które zdecyduje się wziąć udział w konkursie, otrzyma od nas wyjątkowy prezent.

 

Do zobaczenia w Zakopanem!

 

Sergei Lishchenko

 

Sergei Lishchenko
Wydawca Paszport do Wall Street

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Paszport do Wall Street. Rozpocznij swoją podróż po rynkach USA
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie