Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Sytuacja techniczna KGHM-u po wynikach, Eurocash w ruchu korekcyjnym!

Witamy serdecznie w kolejnym odcinku ATrakcyjnych Spółek. Dzisiejsza sesja z pewnością nie może cieszyć inwestorów, gdyż niestety w ciągu dnia indeks WIG20 spadł poniżej 2000 pkt. Miejmy nadzieję, że strona popytowa przeważy w dalszej części sesji i "wyciągnie" indeks powyżej psychologicznej bariery. Na tą sytuację bez żadnych wątpliwości ma wpływ zachowanie kursu spółki KGHM, o którym zawarliśmy informację w poniższym artykule. Co więcej, w dzisiejszym odcinku znajdą Państwo opis sytuacji technicznej spółki Eurocash.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały negatywne:

 

             1. Eurocash

 

 

Akcje spółki Eurocash znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Skupiając się na ostatnich miesiącach w kontekście dłuższego okresu można dojść do wniosku, iż obecnie na wykresie formowana jest korekta niższego rzędu. Po zakończonej fali 3 pojawiła się prawdopodobna fala A, a następnie w dniu wczorajszym na potencjalnym szczycie fali B narysowała się formacja spadającej gwiazdy, która może zwiastować nadchodzące spadki i rysowanie fali C korekty. Spadki na tym walorze mogą potrwać przynajmniej do okolic 45,20 zł. 

 

W ostatniej wypowiedzi dla PAP J. Owczarek, członek zarządu i dyrektor finansowy spółki podtrzymał, iż całoroczny wynik zmieści się w rynkowym konsensusie. Dodał również, że w kolejnym roku spółka ma zamiar osiągnąć EBITDA zgodną z przewidywaniami, spółka będzie w dalszym ciągu nastawiona na generowanie cash flow operacyjnego. Przypomnijmy, iż po trzech kwartałach EBITDA spółki wynosi ok. 290 mln zł.

 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

  


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

17.11.2017, Newsroom

Grupa Azoty osiągnęła w III kw. historyczny zysk EBITDA na poziomie 255 mln zł

17.11.2017, Newsroom

Grupa Azoty osiągnęła w III kw. historyczny zysk EBITDA na poziomie 255 mln zł

Spółka pochwaliła się poprawą wyników finansowych w III kw. 2017 roku. Na poziomie zysku EBITDA wszystkie segmenty działalności wykazały dodatnią kontrybucję.

Zobacz więcej

Sytuacja techniczna KGHM-u po wynikach, Eurocash w ruchu korekcyjnym!