Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Sytuacja techniczna KGHM-u po wynikach, Eurocash w ruchu korekcyjnym!

Witamy serdecznie w kolejnym odcinku ATrakcyjnych Spółek. Dzisiejsza sesja z pewnością nie może cieszyć inwestorów, gdyż niestety w ciągu dnia indeks WIG20 spadł poniżej 2000 pkt. Miejmy nadzieję, że strona popytowa przeważy w dalszej części sesji i "wyciągnie" indeks powyżej psychologicznej bariery. Na tą sytuację bez żadnych wątpliwości ma wpływ zachowanie kursu spółki KGHM, o którym zawarliśmy informację w poniższym artykule. Co więcej, w dzisiejszym odcinku znajdą Państwo opis sytuacji technicznej spółki Eurocash.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnały negatywne:

 

             1. Eurocash

 

 

Akcje spółki Eurocash znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Skupiając się na ostatnich miesiącach w kontekście dłuższego okresu można dojść do wniosku, iż obecnie na wykresie formowana jest korekta niższego rzędu. Po zakończonej fali 3 pojawiła się prawdopodobna fala A, a następnie w dniu wczorajszym na potencjalnym szczycie fali B narysowała się formacja spadającej gwiazdy, która może zwiastować nadchodzące spadki i rysowanie fali C korekty. Spadki na tym walorze mogą potrwać przynajmniej do okolic 45,20 zł. 

 

W ostatniej wypowiedzi dla PAP J. Owczarek, członek zarządu i dyrektor finansowy spółki podtrzymał, iż całoroczny wynik zmieści się w rynkowym konsensusie. Dodał również, że w kolejnym roku spółka ma zamiar osiągnąć EBITDA zgodną z przewidywaniami, spółka będzie w dalszym ciągu nastawiona na generowanie cash flow operacyjnego. Przypomnijmy, iż po trzech kwartałach EBITDA spółki wynosi ok. 290 mln zł.

 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

  


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Sytuacja techniczna KGHM-u po wynikach, Eurocash w ruchu korekcyjnym!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie