Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Action podąża zgodnie z przewidywaniami, Tarczyński wysyła wymowny sygnał!

Witamy serdecznie w kolejnym odcinku ATrakcyjnych Spółek. Z pewnością wczorajsza sesja zapadnie nam w pamięci, gdyż indeks WIG20 osiągnął najniższe poziomy od sześciu lat, a co więcej przełamał na moment psychologiczną barierę 2000 punktów. Pozostawmy jednak zachowania indeksów z dnia wczorajszego i przyjrzyjmy się wykresom spółek. Podczas wtorkowego poranka zwróciliśmy szczególną uwagę na kolejne dwa walory w bieżącym tygodniu, są nimi: Action oraz Tarczyński. Więcej szczegółów znajdą Państwo poniżej!

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnał pozytywny:

 

           1. Action

             Poziom docelowy: 30 zł

             Stop loss: 24,12 zł

             Potencjalny zysk: 17,6%

             Ryzyko: 5,4%

             Zysk/ryzyko: 3,25:1

 

 

Dnia 20 października br. prezentowaliśmy Państwu potencjalny sygnał kupna na spółce Action. Od tamtego czasu na wykresie pojawiła się prawdopodobna fala 1 nowego impulsu lub A fali 4 wyższego rzędu oraz fala korekcyjna, która jest falą 2 nowego impulsu, bądź falą B fali 4 wyższego rzędu. W każdym z tych wypadków kolejnym ruchem powinien być ruch wzrostowy. Oczywiście, jeśli okaże się, że ruch ten jest korektą, to potencjał wzrostowy będzie o wiele mniej okazały, niż w przypadku fali 3. Warto zwrócić uwagę, iż w dniu wczorajszym narysowała się formacja młota, która wyznaczyła prawdopodobny dołek korekty. Ważne również, iż świeca ta powstała na o wiele mniejszym wolumenie, niż poprzedzające ją świece, gdyż to pokazuje relatywny brak popytu, co jest dobrym sygnałem dla wzrostów. Formacja młota zatrzymała się przy klastrze geometrycznym, gdzie znajduje się zniesienie 70.7% fali korekcyjnej do fali 1, bądź A oraz projekcja 70.7% fali A do C. W obecnym momencie warto zastanowić się nad powiększeniem swojej pozycji oraz przestawieniu zlecenia zabezpieczającego po młotek, czyli na poziom 24,12 zł. 

 

Grupa Kapitałowa ACTION skupia firmy działające w obszarze handlu i produkcji urządzeń IT, RTV/AGD, sprzętu biurowego oraz materiałów eksploatacyjnych. W ostatnim czasie realizuje również projekty e-commerce (gram.pl, Sferis).

 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

  


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

Zarząd Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, zgodnie z § 28 ust. 2 Statutu Stowarzyszenia, zawiadamia że na podstawie § 26 ust. 1 Statutu, zwołuje na dzień 20 czerwca 2018 r. na godzinę 9:30 Zwyczajne Walne Zebranie, które odbędzie się we Wrocławiu.

Zobacz więcej

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

Inwestorzy mieli wczoraj (tj. 16 maja) okazję przepytać Jacka Kościelniaka, Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowych Energi. W centrum zainteresowania inwestorów znalazły się wyniki finansowe, inwestycje, głównie w Ostrołękę C, a także wycena giełdowa spółki.

Zobacz więcej

Action podąża zgodnie z przewidywaniami, Tarczyński wysyła wymowny sygnał!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie