Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Trzy sygnały inwestycyjne wraz z początkiem tygodnia na GPW!

Witamy serdecznie w pierwszym w tym tygodniu odcinku ATrakcyjnych spółek. Wraz z początkiem tygodnia prezentujemy Państwu trzy potencjalne sygnały inwestycyjne. Pozytywnie zapowiada się przyszłość Work Service, a niestety w czerwonych barwach przyszłość spółek: Ciech oraz Serinus Energy. Jednocześnie chcielibyśmy Państwa poinformować, iż z powodu urlopu oraz konferencji Profesjonalny Inwestor analiza techniczna na żywo odbędzie się w poniedziałek 23 listopada. Do tego czasu będziemy publikowali "pisemne" odcinki ATrakcyjnych spółek.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnał pozytywny:

 

           1. Work Service

             Poziom docelowy: 17,60 zł

             Stop loss: 15,49 zł

             Potencjalny zysk: 10%

             Ryzyko: 3,2%

             Zysk/ryzyko: 3,1:1

 

 

Akcje spółki Work Service znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Warto jednak odnotować, iż od końcówki marca br. na wykresie rysowała się korekta wyższego rzędu. Rysowała, gdyż istnieje duże prawdopodobieństwo, że jej dołek został wyznaczony na poziomie 14,35 zł, a następnie rozpoczął impuls wzrostowy w niższej skali. W piątek pojawiła się pozytywna formacja młota w dołku fali 2, która powstała na bardzo dużym wolumenie i zatrzymała się przy geometrii 41.4% impulsu wzrostowego. Można spodziewać się po takim sygnale testów, gdyż do wzrostów potrzebny jest brak popytu w obszarach młota. Początkowy zasięg, to okolice 17,60 zł, zlecenie zabezpieczające można ustawić pod formacją młota, czyli na poziomie 17,49 zł. 

 

Prezes spółki poinformował, iż przejęte przez Work Service spółki (Control + Rework Service Polska (CRS Polska) za 5,675 mln euro oraz w Control + Rework Service NV (CRS Belgia) za 1,50 mln euro) generują wyższe marże niż średnia w grupie, więc ich akwizycja przełoży się na wzrost rentowności na skonsolidowanym poziomie. Dodał, że grupa przygotowuje się do kolejnych przejęć.

 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

  


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Trzy sygnały inwestycyjne wraz z początkiem tygodnia na GPW!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie