Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Przegląd ATrakcyjnych spółek z całego tygodnia

Witamy w kolejnym odcinku ATrakcyjnych spółek, w którym prezentujemy skrót odcinków z całego tygodnia. Tygodnia, który obfitował zarówno w lukratywne sygnały kupna, jak i w deklaracje słabości. Chcielibyśmy jednocześnie poinformować, iż z powodu urlopu oraz konferencji Profesjonalny Inwestor kolejny odcinek analizy technicznej na żywo odbędzie się 23 listopada. 

 


Wtorek, 03.11.2015

Podczas drugiej sesji obecnego tygodnia opublikowaliśmy analizę wykresów dwóch spółek. Były nimi PKO BP oraz Wawel. O ile sytuacja na wykresie spółki Wawel rozwija się po naszej myśli, to niestety w przypadku PKO BP podczas piątkowej sesji nasze zlecenie stop loss zostało zrealizowane.

 

Środa, 04.11.2015

Podczas środowej sesji bieżącego tygodnia naszą uwagę zwróciły trzy spółki. Były nimi Gino Rossi, (który niestety zanegował nasze przypuszczenia), Kernel oraz Inter Cars.

 

 Czwartek, 05.11.2015

Wraz z czwartkową sesją przygotowaliśmy dla Państwa trzy kolejne, potencjalne sygnały inwestycyjne. Mimo faktu, że nasze zlecenie stop loss zostało zrealizowane na walorze MCI, to pojawił się na wykresie tej spółki kolejny sygnał inwestycyjny podczas czwartkowej sesji. Drugą analizowaną przez nas spółką było PKP Cargo oraz Robyg, który zgodnie z naszymi przypuszczeniami rysuje korektę.

 

Piątek, 06.11.2015

Wraz z początkiem piątkowej sesji odnaleźliśmy dwa ATrakcyjne sygnały. Kerdos, który wykazuje 40%-owy potencjał wrostowy oraz Global Cosmed prawdopdobnie wykańczający korektę wyższego rzędu.

 


 Partner projektu

 

 

 Zapisy na analizę techniczną live wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

Dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych udało się nam uzyskać wydłużony okres próbny w Legimi.

Zobacz więcej

19.06.2018, Newsroom

WIG najniżej od lutego 2017 roku. Zobacz, jak wypada na tle innych giełd regionu

19.06.2018, Newsroom

WIG najniżej od lutego 2017 roku. Zobacz, jak wypada na tle innych giełd regionu

"Wojna handlowa" oraz zmiany stóp procentowych Fed niekorzystnie wpływają na giełdy Europy Środkowo-Wschodniej.

Zobacz więcej

Przegląd ATrakcyjnych spółek z całego tygodnia
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie