Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Przegląd ATrakcyjnych spółek z całego tygodnia

Witamy w kolejnym odcinku ATrakcyjnych spółek, w którym prezentujemy skrót odcinków z całego tygodnia. Tygodnia, który obfitował zarówno w lukratywne sygnały kupna, jak i w deklaracje słabości. Chcielibyśmy jednocześnie poinformować, iż z powodu urlopu oraz konferencji Profesjonalny Inwestor kolejny odcinek analizy technicznej na żywo odbędzie się 23 listopada. 

 


Wtorek, 03.11.2015

Podczas drugiej sesji obecnego tygodnia opublikowaliśmy analizę wykresów dwóch spółek. Były nimi PKO BP oraz Wawel. O ile sytuacja na wykresie spółki Wawel rozwija się po naszej myśli, to niestety w przypadku PKO BP podczas piątkowej sesji nasze zlecenie stop loss zostało zrealizowane.

 

Środa, 04.11.2015

Podczas środowej sesji bieżącego tygodnia naszą uwagę zwróciły trzy spółki. Były nimi Gino Rossi, (który niestety zanegował nasze przypuszczenia), Kernel oraz Inter Cars.

 

 Czwartek, 05.11.2015

Wraz z czwartkową sesją przygotowaliśmy dla Państwa trzy kolejne, potencjalne sygnały inwestycyjne. Mimo faktu, że nasze zlecenie stop loss zostało zrealizowane na walorze MCI, to pojawił się na wykresie tej spółki kolejny sygnał inwestycyjny podczas czwartkowej sesji. Drugą analizowaną przez nas spółką było PKP Cargo oraz Robyg, który zgodnie z naszymi przypuszczeniami rysuje korektę.

 

Piątek, 06.11.2015

Wraz z początkiem piątkowej sesji odnaleźliśmy dwa ATrakcyjne sygnały. Kerdos, który wykazuje 40%-owy potencjał wrostowy oraz Global Cosmed prawdopdobnie wykańczający korektę wyższego rzędu.

 


 Partner projektu

 

 

 Zapisy na analizę techniczną live wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Przegląd ATrakcyjnych spółek z całego tygodnia