Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Potwierdzenie na MCI, PKP Cargo wysyła ważny sygnał, zdeklarowany Robyg!

Środową sesję spokojnie można uznać za przeciętną, lecz w dobrym tego słowa znaczeniu patrząc na wtorkowy rozwój sytuacji na GPW. Odnaleźliśmy dla Państwa kolejne trzy potencjalne sygnały inwestycyjne. Przede wszytkim warto zwrócić uwagę na wykresy MCI i PKP Cargo, których przyszłość maluje się w zielonych barwach. Dodatkowo prezentujemy poniżej negatywmy sygnał, spadającą gwiazdę na wykresie spółki Robyg.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnał pozytywny:

 

           1. MCI

             Poziom docelowy: 13,95 zł

             Stop loss: 12,29 zł

             Potencjalny zysk: 10%

             Ryzyko: 3,2%

             Zysk/ryzyko: 3,1:1

 

 

Akcje spółki MCI znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym.  W ostatnich miesiącach na wykresie rysowała się korekta wyższego rzędu, po której nastąpił ruch w przeciwną stronę. Obecnie rynek rysuje prawdopodobnie falę 3 niższego rzędu, a dokładniej jej wewnętrzną falę 3. W dniu wczorajszym nastąpiło wybicie szczytu wewnętrznej fali 1 świecą o szerokim spreadzie, która narysowana została na relatywnie sporym wolumenie. W obecnej sytuacji widoczne są chęci do wzrostów na tym walorze, co może się przełożyć na dojście ceny do poziomów historycznych maksimów na poziomie 13,95 zł. Najlepszym miejscem na ustawienie zlecenia stop loss wydaje się być poziom 12,29 zł.

 

MCI Management obserwuje obecnie najbardziej dynamiczny rozwój w spółkach działających w sektorze finansowym online i poprzez akwizycje buduje buduje ekspozycję na ten „bardzo wzrostowy" segment rynku, poinformował ISBnews wiceprezes MCI Management Wojciech Marcińczyk. Jednocześnie podtrzymuje zainteresowani ecommerce.

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

  


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Potwierdzenie na MCI, PKP Cargo wysyła ważny sygnał, zdeklarowany Robyg!