Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Dwa sygnały kupna na wykresach popularnych spółek!

Witamy Państwa serdecznie w kolejnym odcinku ATrakcyjncyh spółek. Poniedziałkową sesję z pewnością można nazwać korzystnym otwarciem tygodnia, co bardzo ułatwiło nam odnalezienie potencjalnych, ciekawych sygnałów kupna podczas dzisiejszego poranka. Sygnały dnia pojawiły się na dobrze znanych Państwu spółkach: 

PKO BP oraz Wawel.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.


 

Sygnał pozytywny:

 

           1. PKO BP

             Poziom docelowy: 31,58 zł

             Stop loss: 28,11 zł

             Potencjalny zysk: 9%

             Ryzyko: 3%

             Zysk/ryzyko: 3:1

 

 

Od końcówki lutego 2014 roku na wykresie PKO Banku Polskiego  rysuje się korekta wyższego rzędu.  W październiku dwukrotnie pokazywaliśmy Państwu ten walor w kontekście potencjalnych sygnałów kupna. Ostatnim razem przypuszczaliśmy, iż korekta, która obecnie się formuje będzie krótsza. Rynek jednak zdecydował o narysowaniu o wiele głębszej korekty, co zmieniło całkowicie rozliczenie falowe. Najprawdopodobniej rynek narysował korektę pędzącą, w której dołku pojawiła się formacja młota. Warto zauważyć, iż jest to również miejsce, w którym znajduje się wiele pomiarów geometrycznych. W obecnej sytuacji prawdopodobne wydają się wzrosty przynajmniej do poziomów 31,58 zł. Należy pamiętać o zabezpieczeniu się przed spadkami stop lossem, który utnie nasze straty w przypadku wydłużenia fali C korekty.

 

PKO Bank Polski spodziewa się "istotnych wpływów z tytułu zamknięcia transakcji" nabycia akcji spółki Visa Europe Ltd przez Visa Inc. W komunikacie instytucji czytamy, iż PKO Bank Polski będąc członkiem Visa Europe Ltd. znajduje się w gronie beneficjentów transakcji proporcjonalnie do udziału banku w skorygowanych przychodach Visa Europe Ltd. Z uwagi na ten udział, bank spodziewa się istotnych wpływów z tytułu zamknięcia transakcji. Dokładne oszacowanie wpływu przedmiotowej transakcji na wyniki banku będzie możliwe po otrzymaniu informacji nt. podziału kwoty transakcji pomiędzy członków Visa Europe Ltd.

 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

  


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Dwa sygnały kupna na wykresach popularnych spółek!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie