Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Spektakularna formacja na wykresie ACE, KGHM w ruchu korekcyjnym!

Środowy odcinek ATrakcyjnych spółek przynosi ze sobą dwa negatywne sygnały. Na wykresie ACE można zobaczyć reakcje inwestorów na wezwanie Grupo Industrial Saltillo do sprzedaży  akcji stanowiących 100% kapitału i głosów na walnym zgromadzeniu po 13,5 zł za sztukę. Drugi sygnał wysyła KGHM, który prawdopodobnie rysuje korektę niższego rzędu. 

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.

 


 

Sygnał negatywne:

 

           1. ACE

 

 

Akcje spółki Automotive Components Europe znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Patrząc na wykres z ostatnich miesięcy można dostrzec, iż po narysowaniu pięciu fal impulsu rynek uformował korektę pędzącą ABC, która zatrzymała się przy geometrii 50% całego impulsu. Istotną informacją jest również miejsce zatrzymania się fali C, gdyż zatrzymała się ona w klastrze geometrycznym- zniesienie C do A wyniosło 87.5%, a projekcja fali A do C 78.6%. Następnie rynek rozpoczął rysować kolejną falę wzrostową, wewnątrz której nastąpiło w dniu wczorajszym dynamiczne wybicie. Niestety sesja zamknęła się w dolnej części świeci, co spowodowało, iż na wykresie narysowała się wymowna formacja spadającej gwiazdy. W obecnej sytuacji możliwa jest krótka konsolidacja ceny w okolicach formacji, jednak korekta jest w tym wypadku ciężka do uniknięcia. Spadki mogą potrwać przynajmniej do miejsca, w którym domkną powstałą lukę cenową. 

 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Spektakularna formacja na wykresie ACE, KGHM w ruchu korekcyjnym!