Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Getin Holding z dwucyfrowym potencjałem, CCC zalewa podaż!

Wtorkowy poranek jest czasem, w którym publikujemy pierwszy "pisemny" odcinek ATrakcyjnych Spółek. Dopełnieniem naszego biuletynu jest poniedziałkowa analiza techniczna na żywo, podczas której mogą Państwo zgłosić własne spółki do analizy. W dniu dzisiejszym publikujemy kolejne dwa potencjalne sygnały. Szczególną uwagę zwróciliśmy na wykresy:  Getin Holding oraz CCC

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.

 


 

Sygnał pozytywny:

 

           1. Getin Holding 

             Poziom docelowy: 1,78 zł

             Stop loss: 1,51 zł

             Potencjalny zysk: 12%

             Ryzyko: 5%

             Zysk/ryzyko: 2,5:1

 

 

Akcje Getin Holding znajdują się w długoterminowym trendzie spadkowym. W ostatnim czasie na wykresie pojawił się ruch wzrostowy. Narysowały się już dwie fale niższego rzędu, jednak ciężko jednoznacznie już teraz odpowiedzieć, czy obecny ruch jest korektą wyższego rzędu, czy już impulsem wzrostowym. Rozważania te można w tym momencie pominąć, gdyż w każdym z tych dwóch przypadków możemy spodziewać się wzrostów, a to jest najważniejsze. W dniu wczorajszym na wykresie pojawiła się formacja młota na zwiększonym wolumenie. Formacja zatrzymała się w istotnym miejscu, gdyż znalazły się w nim ważne geometrie z trzech dołków tworzonego ruchu. Pierwszym ważnym poziomem do pokonania jest 1,70 zł, lecz istnieje duże prawdopodobieństwo, iż formująca się fala potrwa przynajmniej do poziomów 1,78 zł. Zlecenie zabezpieczające można ustawić na poziomie 1,51 zł. 

 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

17.11.2017, Newsroom

Grupa Azoty osiągnęła w III kw. historyczny zysk EBITDA na poziomie 255 mln zł

17.11.2017, Newsroom

Grupa Azoty osiągnęła w III kw. historyczny zysk EBITDA na poziomie 255 mln zł

Spółka pochwaliła się poprawą wyników finansowych w III kw. 2017 roku. Na poziomie zysku EBITDA wszystkie segmenty działalności wykazały dodatnią kontrybucję.

Zobacz więcej

Getin Holding z dwucyfrowym potencjałem, CCC zalewa podaż!