Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Getin Holding z dwucyfrowym potencjałem, CCC zalewa podaż!

Wtorkowy poranek jest czasem, w którym publikujemy pierwszy "pisemny" odcinek ATrakcyjnych Spółek. Dopełnieniem naszego biuletynu jest poniedziałkowa analiza techniczna na żywo, podczas której mogą Państwo zgłosić własne spółki do analizy. W dniu dzisiejszym publikujemy kolejne dwa potencjalne sygnały. Szczególną uwagę zwróciliśmy na wykresy:  Getin Holding oraz CCC

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.

 


 

Sygnał pozytywny:

 

           1. Getin Holding 

             Poziom docelowy: 1,78 zł

             Stop loss: 1,51 zł

             Potencjalny zysk: 12%

             Ryzyko: 5%

             Zysk/ryzyko: 2,5:1

 

 

Akcje Getin Holding znajdują się w długoterminowym trendzie spadkowym. W ostatnim czasie na wykresie pojawił się ruch wzrostowy. Narysowały się już dwie fale niższego rzędu, jednak ciężko jednoznacznie już teraz odpowiedzieć, czy obecny ruch jest korektą wyższego rzędu, czy już impulsem wzrostowym. Rozważania te można w tym momencie pominąć, gdyż w każdym z tych dwóch przypadków możemy spodziewać się wzrostów, a to jest najważniejsze. W dniu wczorajszym na wykresie pojawiła się formacja młota na zwiększonym wolumenie. Formacja zatrzymała się w istotnym miejscu, gdyż znalazły się w nim ważne geometrie z trzech dołków tworzonego ruchu. Pierwszym ważnym poziomem do pokonania jest 1,70 zł, lecz istnieje duże prawdopodobieństwo, iż formująca się fala potrwa przynajmniej do poziomów 1,78 zł. Zlecenie zabezpieczające można ustawić na poziomie 1,51 zł. 

 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Getin Holding z dwucyfrowym potencjałem, CCC zalewa podaż!