Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Wzrosty Polnord zgodne z planem, Millennium pokonuje ważny poziom!

Witamy serdecznie w kolejnym odcinku ATrakcyjnych spółek. W dniu dzisiejszym prezentujemy analizy dwóch spółek. Pierwszą z nich jest Bank Millennium, który przebił się przez ważny poziom oporu. Drugą propozycją jest spółka Polnord, którą obserwujemy od dłuższego czasu i w dzisiejszym odcinku uaktualniamy analizę tego waloru.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.

 


 

Sygnał pozytywny:

 

           1. Bank Millennium

             Poziom docelowy: 7,14 zł

             Stop loss: 6,55 zł

             Potencjalny zysk: 6,5%

             Ryzyko: 2,3%

             Zysk/ryzyko: 3:1

             

 

 

Akcje Banku Millennium wyznaczyły dołek szóstego sierpnia bieżącego roku, po którym na wykresie pojawiły się wzrosty. Prawdopodobnie formowana jest obecnie fala 3 w tej skali czasowej. W dniu wczorajszym rynek wykonał udany atak na opór, który znajdował się na poziomie 6,60 zł. Odbyło się to przy sporym wolumenie porównując obroty z poprzednimi. Możliwe w tym wypadku jest testowanie tych poziomów przez rynek w najbliższej przyszłości, a następnie ruch w północnym kierunku. Potencjał wzrostowy to okolice 7,14 zł. Poważny opór może zostać napotkany przy poziomie 7 zł. Zlecenie zabezpieczające ustawić można pod świecą wybijającą, czyli na poziomie 6,55 zł.

 

W kontekście wyborów parlamentarnych można się spodziewać zmożonej aktywności na walorach m.in. z sektora bankowego. 

 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 


 Partner projektu

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

20.02.2018, Felietony

Polski rynek obligacji korporacyjnych potrzebuje dużych i znanych brandów

20.02.2018, Felietony

Polski rynek obligacji korporacyjnych potrzebuje dużych i znanych brandów

Inwestycje w obligacje nie powinny stanowić alternatywy dla akcji. Ci inwestorzy, którzy już są obecni na GPW, są wystarczająco doświadczeni, żeby poradzić sobie z prawidłowym wyborem spółek dywidendowych. A ci, którzy spekulują na akcjach lub na kontraktach terminowych już w ogóle nie są grupą docelową dla rynku obligacyjnego. Obligacje powinny być przede wszystkim pokazywane jako realna alternatywa do trzymania pieniędzy w banku na lokacie terminowej lub wręcz na rachunku ROR.

Zobacz więcej

Wzrosty Polnord zgodne z planem, Millennium pokonuje ważny poziom!