Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Zapisz się na konferencję Profesjonalny Inwestor i otrzymaj bezpłatny dostęp do szkolenia wartego ponad 2400 zł

Tylko w dniach od 20 do 25 października każda osoba, która zapisze się na konferencję Profesjonalny Inwestor 2015, otrzyma bezpłatny dostęp do szkolenia „Volume Spread Analysis – Practitioner”, którego rzeczywista wartość wynosi 2467 zł.

 

„Volume Spread Analysis – Practitioner” to kolekcja VOD szkoleń prezentujących kluczowe zasady metody VSA, skierowana do każdego, kto chce sprofesjonalizować swoje działania na rykach kapitałowych. Wiedzą dzielą się wieloletni praktycy, w tym m.in. sam twórca tej metody – Tom Williams. Poza nim praktycznych porad udzielają Rafał Glinicki oraz Gavin Holmes.

 

Dzięki szkoleniu poznamy najważniejsze narzędzia VSA, dowiemy się, jak i po co korzystać z analizy wolumenu, jak rozpoznać intencje rynku oraz kiedy przypada moment, w którym aktywni są Smart Money.

 

Dowiedz się więcej

 


 

 

Zapisz się na konferencję
Profesjonalny Inwestor 

 

i odbierz prezent o wartości 2467 złotych!

 

20 listopada w Zakopanem rozpocznie się kolejna edycja konferencji Profesjonalny Inwestor. W tym roku na wszystkich uczestników, poza samym prelekcjami, czeka również kurs „Zostań Profesjonalnym Inwestorem”.

 

Zbliżająca się konferencja to jedno z dwóch największych wydarzeń branżowych, które obecnie jest już obowiązkowym punktem w kalendarzu każdego inwestora. Co roku bierze w nim udział blisko 400 osób, zaś prelekcje prowadzone są nie tylko przez ekspertów rynku kapitałowego, ale przede wszystkim praktyków. Tym samym wiedza, którą dzielą się z uczestnikami pozostaje bezcenna.

 

 Podczas tegorocznej edycji porozmawiamy m.in. o zmianach trendów na globalnym rynku surowców, spółkach, których sprawne funkcjonowanie zależne jest od sytuacji politycznej, podpowiemy jak zbudować efektywny portfel inwestycyjny, a w przypadku portfela dywidendowego – jak skutecznie wprowadzić w życie złote zasady Warrena Buffetta. 

 

www.sii.org.pl/pi2015

  

Zobacz również:

17.10.2017, Aktualności

SII Poleca: Price Action Day, 21 października 2017 r.

17.10.2017, Aktualności

SII Poleca: Price Action Day, 21 października 2017 r.

Price Action Day to wydarzenie poświęcone metodzie analizy ceny Price Action na rynku walutowym, akcyjnym oraz kontraktów terminowych na indeksy i surowce, które już 21 października zagości w warszawskim hotelu Sofitel Victoria. Czterech ekspertów rynkowych przez cały dzień będzie prezentował inwestorom indywidualnym zagadnienia związane z popularną strategią Price Action bazującą na najpopularniejszych formacjach świecowych.

Zobacz więcej

16.10.2017, Aktualności

SII Poleca: VII Konferencja Rada Nadzorcza, 8 listopada 2017 r.

16.10.2017, Aktualności

SII Poleca: VII Konferencja Rada Nadzorcza, 8 listopada 2017 r.

Zapraszamy do udziału w 7. edycji Konferencji Rada Nadzorcza, która odbędzie się 8 listopada 2017 roku (środa) w Dąbrowie Górniczej. Tradycyjnie Konferencja w całości poświęcona będzie praktycznym aspektom sprawowania kontroli i nadzoru właścicielskiego Wśród zaproszonych gości znajdują się m.in. Daria Domaradzka-Guzik, Bogdan Fiszer, Dobrochna Kochańska, Andrzej S. Nartowski, Wiesław Rozłucki, Agnieszka Słomka-Gołębiowska, Dawid Urban i inni

Zobacz więcej

Zapisz się na konferencję Profesjonalny Inwestor i otrzymaj bezpłatny dostęp do szkolenia wartego ponad 2400 zł