Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Zapisz się na konferencję Profesjonalny Inwestor i otrzymaj bezpłatny dostęp do szkolenia wartego ponad 2400 zł

Tylko w dniach od 20 do 25 października każda osoba, która zapisze się na konferencję Profesjonalny Inwestor 2015, otrzyma bezpłatny dostęp do szkolenia „Volume Spread Analysis – Practitioner”, którego rzeczywista wartość wynosi 2467 zł.

 

„Volume Spread Analysis – Practitioner” to kolekcja VOD szkoleń prezentujących kluczowe zasady metody VSA, skierowana do każdego, kto chce sprofesjonalizować swoje działania na rykach kapitałowych. Wiedzą dzielą się wieloletni praktycy, w tym m.in. sam twórca tej metody – Tom Williams. Poza nim praktycznych porad udzielają Rafał Glinicki oraz Gavin Holmes.

 

Dzięki szkoleniu poznamy najważniejsze narzędzia VSA, dowiemy się, jak i po co korzystać z analizy wolumenu, jak rozpoznać intencje rynku oraz kiedy przypada moment, w którym aktywni są Smart Money.

 

Dowiedz się więcej

 


 

 

Zapisz się na konferencję
Profesjonalny Inwestor 

 

i odbierz prezent o wartości 2467 złotych!

 

20 listopada w Zakopanem rozpocznie się kolejna edycja konferencji Profesjonalny Inwestor. W tym roku na wszystkich uczestników, poza samym prelekcjami, czeka również kurs „Zostań Profesjonalnym Inwestorem”.

 

Zbliżająca się konferencja to jedno z dwóch największych wydarzeń branżowych, które obecnie jest już obowiązkowym punktem w kalendarzu każdego inwestora. Co roku bierze w nim udział blisko 400 osób, zaś prelekcje prowadzone są nie tylko przez ekspertów rynku kapitałowego, ale przede wszystkim praktyków. Tym samym wiedza, którą dzielą się z uczestnikami pozostaje bezcenna.

 

 Podczas tegorocznej edycji porozmawiamy m.in. o zmianach trendów na globalnym rynku surowców, spółkach, których sprawne funkcjonowanie zależne jest od sytuacji politycznej, podpowiemy jak zbudować efektywny portfel inwestycyjny, a w przypadku portfela dywidendowego – jak skutecznie wprowadzić w życie złote zasady Warrena Buffetta. 

 

www.sii.org.pl/pi2015

  

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Zapisz się na konferencję Profesjonalny Inwestor i otrzymaj bezpłatny dostęp do szkolenia wartego ponad 2400 zł