Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Zapisz się na konferencję Profesjonalny Inwestor i otrzymaj bezpłatny dostęp do szkolenia wartego ponad 2400 zł

Tylko w dniach od 20 do 25 października każda osoba, która zapisze się na konferencję Profesjonalny Inwestor 2015, otrzyma bezpłatny dostęp do szkolenia „Volume Spread Analysis – Practitioner”, którego rzeczywista wartość wynosi 2467 zł.

 

„Volume Spread Analysis – Practitioner” to kolekcja VOD szkoleń prezentujących kluczowe zasady metody VSA, skierowana do każdego, kto chce sprofesjonalizować swoje działania na rykach kapitałowych. Wiedzą dzielą się wieloletni praktycy, w tym m.in. sam twórca tej metody – Tom Williams. Poza nim praktycznych porad udzielają Rafał Glinicki oraz Gavin Holmes.

 

Dzięki szkoleniu poznamy najważniejsze narzędzia VSA, dowiemy się, jak i po co korzystać z analizy wolumenu, jak rozpoznać intencje rynku oraz kiedy przypada moment, w którym aktywni są Smart Money.

 

Dowiedz się więcej

 


 

 

Zapisz się na konferencję
Profesjonalny Inwestor 

 

i odbierz prezent o wartości 2467 złotych!

 

20 listopada w Zakopanem rozpocznie się kolejna edycja konferencji Profesjonalny Inwestor. W tym roku na wszystkich uczestników, poza samym prelekcjami, czeka również kurs „Zostań Profesjonalnym Inwestorem”.

 

Zbliżająca się konferencja to jedno z dwóch największych wydarzeń branżowych, które obecnie jest już obowiązkowym punktem w kalendarzu każdego inwestora. Co roku bierze w nim udział blisko 400 osób, zaś prelekcje prowadzone są nie tylko przez ekspertów rynku kapitałowego, ale przede wszystkim praktyków. Tym samym wiedza, którą dzielą się z uczestnikami pozostaje bezcenna.

 

 Podczas tegorocznej edycji porozmawiamy m.in. o zmianach trendów na globalnym rynku surowców, spółkach, których sprawne funkcjonowanie zależne jest od sytuacji politycznej, podpowiemy jak zbudować efektywny portfel inwestycyjny, a w przypadku portfela dywidendowego – jak skutecznie wprowadzić w życie złote zasady Warrena Buffetta. 

 

www.sii.org.pl/pi2015

  

Zobacz również:

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

Zarząd Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, zgodnie z § 28 ust. 2 Statutu Stowarzyszenia, zawiadamia że na podstawie § 26 ust. 1 Statutu, zwołuje na dzień 20 czerwca 2018 r. na godzinę 9:30 Zwyczajne Walne Zebranie, które odbędzie się we Wrocławiu.

Zobacz więcej

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

Inwestorzy mieli wczoraj (tj. 16 maja) okazję przepytać Jacka Kościelniaka, Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowych Energi. W centrum zainteresowania inwestorów znalazły się wyniki finansowe, inwestycje, głównie w Ostrołękę C, a także wycena giełdowa spółki.

Zobacz więcej

Zapisz się na konferencję Profesjonalny Inwestor i otrzymaj bezpłatny dostęp do szkolenia wartego ponad 2400 zł
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie