Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Przegląd ATrakcyjnych spółek z całego tygodnia

Witamy w kolejnym odcinku ATrakcyjnych spółek, w którym prezentujemy skrót odcinków z całego tygodnia. Bieżący tydzień nie był szczególnie emocjonujący, lecz może być znaczący dla najbliższej przyszłości naszej giełdy. Zwracając uwagę na sytuację techniczną wykresu WIG20 można dojść do wnioski, iż właśnie podczas ostatnich sesji tego tygodnia rynek zakończył krótkoterminową korektę. Skutkiem powinny być sesję, których wypadkową będą wzrosty na GPW.

 

Jednocześnie zapraszamy do rejestrowania się na poniedziałkową analizę live!

 


Wtorek, 13.10.2015

Podczas drugiej sesji obecnego tygodnia pojawiły się sygnały na wykresach Banku Handlowego oraz Lotosu. Spółka rafineryjna wysłała negatywny sygnał w stronę inwestorów, gdyż na wykresie pojawiła się formacja objęcia hossy. 

 

Czwartek, 15.10.2015

Podczas przedostatniej sesji bieżącego tygodnia nastroje inwestorów uległy znacznemu polepszeniu, co skutkowało wzrostami na polskiej giełdzie. Potencjalne sygnały inwestycyjne pojawiły się na wykresach dwóch spółek: Eurocash oraz PKO BP.

 

Piątek, 16.10.2015

Wraz z początkiem piątkowej sesji warto było zwrócić uwagę na wykres PKN Orlen, który prawdopodobnie zakończył falę korekcyjną. Przewagę podaży można było z łatwością zaobserwować patrząc na sytuację CI Games oraz Banku Zachodniego WBK.

 


 Partner projektu

 

 

 Zapisy na analizę techniczną live wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Przegląd ATrakcyjnych spółek z całego tygodnia