Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Eurocash rusza po korekcie, aktualizacja sytuacji PKO BP!

Ostatnie sesje na GPW przebiegają w specyficznym nastroju, gdyż rynek znajduje się w korekcie. W teorii powinien być to ciężki okres na odnalezienie potencjalnych sygnałów kupna. W praktyce nie mieliśmy jednak z tym problemu, dlatego prezentujemy Państwu poniżej potencjalny sygnał kupna na wykresie Eurocash oraz PKO BP.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.

 


 

Sygnał pozytywny:

 

           1. Eurocash

             Poziom docelowy: 55,00 zł

             Stop loss: 44,85 zł

             Potencjalny zysk: 17%

             Ryzyko: 4,5%

             Zysk/ryzyko: 3,8:1

             

 

 

 

Spółka Eurocash znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Patrząc na impuls, który formuje się w ostatnich miesiącach można dostrzec, iż prawdopodobnie rozpoczyna się obecnie formowanie fali 5, która wykończy falę 3 wyższego rzędu. Fala 4 w niższej zatrzymała się przy geometrii 173.2% fali 2, a następnie na wykresie pojawiły się dwie świece wzrostowe, które inicjują falę 5. Poziom docelowy wynikający z projekcji oraz z historycznego oporu to prawdopodobnie okolice 55 zł. Zlecenie zabezpieczające można ustawić na poziomie 44,85 zł, bądź 43,94 zł. 

 

Ostatnia przecena na Eurocash spowodowana mogła być dyskusją prowadzoną w weekend na temat planu gospodarczego PiS-u. Zakłada on m.in. opodatkowanie sklepów, a jak wiemy Eurocash jest największą polską spółką zajmującą się hurtową dystrybucją produktów spożywczych i chemii gospodarczej. 

 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Eurocash rusza po korekcie, aktualizacja sytuacji PKO BP!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie