Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Eurocash rusza po korekcie, aktualizacja sytuacji PKO BP!

Ostatnie sesje na GPW przebiegają w specyficznym nastroju, gdyż rynek znajduje się w korekcie. W teorii powinien być to ciężki okres na odnalezienie potencjalnych sygnałów kupna. W praktyce nie mieliśmy jednak z tym problemu, dlatego prezentujemy Państwu poniżej potencjalny sygnał kupna na wykresie Eurocash oraz PKO BP.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.

 


 

Sygnał pozytywny:

 

           1. Eurocash

             Poziom docelowy: 55,00 zł

             Stop loss: 44,85 zł

             Potencjalny zysk: 17%

             Ryzyko: 4,5%

             Zysk/ryzyko: 3,8:1

             

 

 

 

Spółka Eurocash znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Patrząc na impuls, który formuje się w ostatnich miesiącach można dostrzec, iż prawdopodobnie rozpoczyna się obecnie formowanie fali 5, która wykończy falę 3 wyższego rzędu. Fala 4 w niższej zatrzymała się przy geometrii 173.2% fali 2, a następnie na wykresie pojawiły się dwie świece wzrostowe, które inicjują falę 5. Poziom docelowy wynikający z projekcji oraz z historycznego oporu to prawdopodobnie okolice 55 zł. Zlecenie zabezpieczające można ustawić na poziomie 44,85 zł, bądź 43,94 zł. 

 

Ostatnia przecena na Eurocash spowodowana mogła być dyskusją prowadzoną w weekend na temat planu gospodarczego PiS-u. Zakłada on m.in. opodatkowanie sklepów, a jak wiemy Eurocash jest największą polską spółką zajmującą się hurtową dystrybucją produktów spożywczych i chemii gospodarczej. 

 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

24.11.2017, Newsroom

Oferta IPO CwMedia S.A. (właściciel serwisu CDA.pl) – piguła informacyjna

24.11.2017, Newsroom

Oferta IPO CwMedia S.A. (właściciel serwisu CDA.pl) – piguła informacyjna

Ruszyły zapisy na akcje właściciela popularnego serwisu internetowego CDA.pl. Inwestorzy indywidualni będą mogli zapisywać się na akcje do 5 grudnia 2017 roku.

Zobacz więcej

Eurocash rusza po korekcie, aktualizacja sytuacji PKO BP!