Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Bank Handlowy przebija konsolidację, słaby Lotos!

Wraz z początkiem tygodnia prezentujemy dla Państwa kolejne potencjalne sygnały inwestycyjne. Podczas wtorkowej sesji chcielibyśmy zwrócić Państwa szczególną uwagę na dwa walory.  Bank Handlowy 

wysyła pozytywne sygnały potwierdzające wzrosty. Sygnały słabości w dalszym ciągu pojawiają się niestety na wykresie spółki Lotos.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.

 


 

Sygnał pozytywny:

 

           1. Bank Handlowy 

             Poziom docelowy: 98,01  zł

             Stop loss: 83,80 zł

             Potencjalny zysk: 12,6%

             Ryzyko: 3,6%

             Zysk/ryzyko: 3,5:1

 

 

 

Akcje Banku Handlowego znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. W ostatnim czasie na wykresie pojawiła się korekta wyższego rzędu, która prawdopodobnie w ostatnim czasie się zakończyła. Wskazuje na to układ falowy oraz zatrzymanie dołka fali C przy ważnych geometriach. Patrząc na krótkoterminowy układ fal powstającego impulsu można wyciągnąć wniosek, iż w dniu dzisiejszym formowana jest fala 4. Potencjalny sygnał kupna pojawił się w dniu wczorajszym, kiedy świeca wzrostowa wybiła się ponad konsolidację. Poziomem docelowym w obecnej sytuacji są okolice 98 zł, gdzie znajduje się początek luki spadkowej. Zlecenie zabezpieczające można ustawić pod świecą "wybijającą", czyli 83,80 zł.

 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Bank Handlowy przebija konsolidację, słaby Lotos!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie