Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Bank Handlowy przebija konsolidację, słaby Lotos!

Wraz z początkiem tygodnia prezentujemy dla Państwa kolejne potencjalne sygnały inwestycyjne. Podczas wtorkowej sesji chcielibyśmy zwrócić Państwa szczególną uwagę na dwa walory.  Bank Handlowy 

wysyła pozytywne sygnały potwierdzające wzrosty. Sygnały słabości w dalszym ciągu pojawiają się niestety na wykresie spółki Lotos.

 

 Pełny odcinek oraz zapisy na poniedziałkowy webinar z analizą techniczną na żywo dostępny dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.

 


 

Sygnał pozytywny:

 

           1. Bank Handlowy 

             Poziom docelowy: 98,01  zł

             Stop loss: 83,80 zł

             Potencjalny zysk: 12,6%

             Ryzyko: 3,6%

             Zysk/ryzyko: 3,5:1

 

 

 

Akcje Banku Handlowego znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. W ostatnim czasie na wykresie pojawiła się korekta wyższego rzędu, która prawdopodobnie w ostatnim czasie się zakończyła. Wskazuje na to układ falowy oraz zatrzymanie dołka fali C przy ważnych geometriach. Patrząc na krótkoterminowy układ fal powstającego impulsu można wyciągnąć wniosek, iż w dniu dzisiejszym formowana jest fala 4. Potencjalny sygnał kupna pojawił się w dniu wczorajszym, kiedy świeca wzrostowa wybiła się ponad konsolidację. Poziomem docelowym w obecnej sytuacji są okolice 98 zł, gdzie znajduje się początek luki spadkowej. Zlecenie zabezpieczające można ustawić pod świecą "wybijającą", czyli 83,80 zł.

 

 

Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl 

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

17.11.2017, Newsroom

Grupa Azoty osiągnęła w III kw. historyczny zysk EBITDA na poziomie 255 mln zł

17.11.2017, Newsroom

Grupa Azoty osiągnęła w III kw. historyczny zysk EBITDA na poziomie 255 mln zł

Spółka pochwaliła się poprawą wyników finansowych w III kw. 2017 roku. Na poziomie zysku EBITDA wszystkie segmenty działalności wykazały dodatnią kontrybucję.

Zobacz więcej

Bank Handlowy przebija konsolidację, słaby Lotos!