Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Przełomowe rozstrzygnięcie przed KGHM, Kruk na drodze do maksimów!

Czwartkowy odcinek ATrakcyjnych spółek przynosi ze sobą bardzo ważny sygnał płynący z wykresu "ulubieńca" każdego polskiego inwestora, a mianowicie spółki KGHM. W dniu dzisiejszym warto również zwrócić uwagę na spółkę Kruk, która w niedalekiej przyszłości rozpocznie walkę o pobicie historycznych maksimów. 

 

 Od poniedziałkowego odcinka dostęp do poniedziałkowych webinarów z analizą techniczną dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.

 


 

Sygnał pozytywny:

 

             1. Kruk

             Poziom docelowy: 207,70 zł

             Stop loss: 173 zł

             Potencjalny zysk: 11,5%

             Ryzyko: 3,9%

             Zysk/ryzyko: 3:1

 

 

Akcje spółki Kruk znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. W ostatnim czasie kolejny raz na wykresie pojawiła pełna struktura falowa, po której można oczekiwać kolejnych wzrostów. Walor ten jest bardzo geometryczny, co potwierdza zatrzymanie korekty w klastrze, w którym spotykają się mierzenia 57.7% zniesienia oraz 100% projekcji fali A do C. Potencjalnym sygnałem jest wybicie przez falę 3 szczytu średnioterminowej fali 1. Doszło do tego przy dużym wolumenie oraz kształcie świecy obrazującym przejęcie "władzy" na rynku przez popyt. Zasięg w ujęciu średnioterminowym można ocenić na 207 zł. Zlecenie zabezpieczające można ustawić na poziomie 173 zł. 

 

Warto zwrócić uwagę, iż w ostatnim czasie spółka Kruk była jednym z  "motów napędowych" całego indeksu mWIG patrząc przez pryzmat obrotów. 

 

 

   Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

13.02.2018, Aktualności

SII Poleca: Świece japońskie i analiza wykresów cenowych – Steve Nison

Biblia wykresów świecowych Steve'a Nisona 5 lutego 2018 powróciła na półki księgarni maklerska.pl! Odświeżona, zaktualizowana i w nowej oprawie graficznej, a co najważniejsze – w języku polskim.

Zobacz więcej

21.02.2018, Newsroom

Rekordowy rok Orbisu – spółka osiągnęła 232,4 mln zł zysku netto

21.02.2018, Newsroom

Rekordowy rok Orbisu – spółka osiągnęła 232,4 mln zł zysku netto

W 2017 roku Orbis poprawił wyniki finansowe oraz wskaźniki operacyjne. Przychód na 1 dostępny pokój, tak zwany wskaźnik RevPAR, wyniósł 184,8 zł i był o 9,2% wyższy niż przed rokiem.

Zobacz więcej

Przełomowe rozstrzygnięcie przed KGHM, Kruk na drodze do maksimów!