Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Przełomowe rozstrzygnięcie przed KGHM, Kruk na drodze do maksimów!

Czwartkowy odcinek ATrakcyjnych spółek przynosi ze sobą bardzo ważny sygnał płynący z wykresu "ulubieńca" każdego polskiego inwestora, a mianowicie spółki KGHM. W dniu dzisiejszym warto również zwrócić uwagę na spółkę Kruk, która w niedalekiej przyszłości rozpocznie walkę o pobicie historycznych maksimów. 

 

 Od poniedziałkowego odcinka dostęp do poniedziałkowych webinarów z analizą techniczną dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.

 


 

Sygnał pozytywny:

 

             1. Kruk

             Poziom docelowy: 207,70 zł

             Stop loss: 173 zł

             Potencjalny zysk: 11,5%

             Ryzyko: 3,9%

             Zysk/ryzyko: 3:1

 

 

Akcje spółki Kruk znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. W ostatnim czasie kolejny raz na wykresie pojawiła pełna struktura falowa, po której można oczekiwać kolejnych wzrostów. Walor ten jest bardzo geometryczny, co potwierdza zatrzymanie korekty w klastrze, w którym spotykają się mierzenia 57.7% zniesienia oraz 100% projekcji fali A do C. Potencjalnym sygnałem jest wybicie przez falę 3 szczytu średnioterminowej fali 1. Doszło do tego przy dużym wolumenie oraz kształcie świecy obrazującym przejęcie "władzy" na rynku przez popyt. Zasięg w ujęciu średnioterminowym można ocenić na 207 zł. Zlecenie zabezpieczające można ustawić na poziomie 173 zł. 

 

Warto zwrócić uwagę, iż w ostatnim czasie spółka Kruk była jednym z  "motów napędowych" całego indeksu mWIG patrząc przez pryzmat obrotów. 

 

 

   Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

Zarząd Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, zgodnie z § 28 ust. 2 Statutu Stowarzyszenia, zawiadamia że na podstawie § 26 ust. 1 Statutu, zwołuje na dzień 20 czerwca 2018 r. na godzinę 9:30 Zwyczajne Walne Zebranie, które odbędzie się we Wrocławiu.

Zobacz więcej

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

Inwestorzy mieli wczoraj (tj. 16 maja) okazję przepytać Jacka Kościelniaka, Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowych Energi. W centrum zainteresowania inwestorów znalazły się wyniki finansowe, inwestycje, głównie w Ostrołękę C, a także wycena giełdowa spółki.

Zobacz więcej

Przełomowe rozstrzygnięcie przed KGHM, Kruk na drodze do maksimów!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie