Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Po przełomowej sesji na GPW aż cztery sygnały inwestycyjne!

Witamy serdecznie w kolejnym, nowym tygodniu. W dniu dzisiejszym przygotowaliśmy dla Państwa odcinek w nieco innej formię, gdyż znalazły się w nim aż 4 spółki. Po wczorajszej, zaskakująco dobrej sesji na naszej giełdzie pojawiło się wiele ciekawych sygnałów, dlatego zdecydowaliśmy się na powiększenie ilości bohaterów ATrakcyjnych spółek w dniu dzisiejszym.

 

 Od dzisiejszego odcinka dostęp do poniedziałkowych webinarów z analizą techniczną dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.

 


 

Sygnał pozytywny:

 

             1. Cyfrowy Polsat

             Poziom docelowy: 26,28 zł

             Stop loss: 23,49zł

             Potencjalny zysk: 8,6%

             Ryzyko: 2,8%

             Zysk/ryzyko: 3,1:1

 

 

Akcje spółki Cyfrowy Polsat znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. W ostatnich miesiącach na wykresie formowała się korekta wyższego rzędu, która przyjęła formę korekty prostej ABC. Następnie, po narysowaniu formacji młota został prawdopodobnie rozpoczęty kolejny impuls wzrostowy. Fala 2 zatrzymała się przy geometrii 38.2% fali 1, od tego miejsca rozpoczęła się fala 3, która w dniu wczorajszym wybiła szczyt fali 1. Jest to potwierdzenie "byczych" nastrojów na rynku. Początkowy potencjał docelowy, to poziomy 26,28 zł. Zlecenie zabezpieczające można ustawić pod świecą wybijającą, czyli na poziomie 23,49 zł. 

 

Pod koniec września agencja Moody's zmieniła perspektywę ratingów Cyfrowego Polsatu na pozytywną ze stabilnej. Cyfrowy Polsat refinansuje zadłużenie. W efekcie oszczędności odsetkowe rocznie wyniosą ok. 380 mln zł. Firma zapowiada obniżkę średniego kosztu odsetkowego o ok. 3 p.p., do ok. 3,6%. W najbliższym czasie ma przedstawić harmonogram zmniejszania zadłużenia i informacje ws. ewentualnych dywidend.

 

 

   Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Po przełomowej sesji na GPW aż cztery sygnały inwestycyjne!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie