Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Po przełomowej sesji na GPW aż cztery sygnały inwestycyjne!

Witamy serdecznie w kolejnym, nowym tygodniu. W dniu dzisiejszym przygotowaliśmy dla Państwa odcinek w nieco innej formię, gdyż znalazły się w nim aż 4 spółki. Po wczorajszej, zaskakująco dobrej sesji na naszej giełdzie pojawiło się wiele ciekawych sygnałów, dlatego zdecydowaliśmy się na powiększenie ilości bohaterów ATrakcyjnych spółek w dniu dzisiejszym.

 

 Od dzisiejszego odcinka dostęp do poniedziałkowych webinarów z analizą techniczną dla wszystkich użytkowników zalogowanych. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna.

 


 

Sygnał pozytywny:

 

             1. Cyfrowy Polsat

             Poziom docelowy: 26,28 zł

             Stop loss: 23,49zł

             Potencjalny zysk: 8,6%

             Ryzyko: 2,8%

             Zysk/ryzyko: 3,1:1

 

 

Akcje spółki Cyfrowy Polsat znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. W ostatnich miesiącach na wykresie formowała się korekta wyższego rzędu, która przyjęła formę korekty prostej ABC. Następnie, po narysowaniu formacji młota został prawdopodobnie rozpoczęty kolejny impuls wzrostowy. Fala 2 zatrzymała się przy geometrii 38.2% fali 1, od tego miejsca rozpoczęła się fala 3, która w dniu wczorajszym wybiła szczyt fali 1. Jest to potwierdzenie "byczych" nastrojów na rynku. Początkowy potencjał docelowy, to poziomy 26,28 zł. Zlecenie zabezpieczające można ustawić pod świecą wybijającą, czyli na poziomie 23,49 zł. 

 

Pod koniec września agencja Moody's zmieniła perspektywę ratingów Cyfrowego Polsatu na pozytywną ze stabilnej. Cyfrowy Polsat refinansuje zadłużenie. W efekcie oszczędności odsetkowe rocznie wyniosą ok. 380 mln zł. Firma zapowiada obniżkę średniego kosztu odsetkowego o ok. 3 p.p., do ok. 3,6%. W najbliższym czasie ma przedstawić harmonogram zmniejszania zadłużenia i informacje ws. ewentualnych dywidend.

 

 

   Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna za darmo po zalogowaniu się.

Zaloguj się Zarejestruj się

Zobacz również:

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

09.11.2017, Aktualności

Agnieszka Gontarek Człowiekiem Corporate Governance 2017

Człowiekiem Corporate Governance 2017 została Agnieszka Gontarek – Prezes Zarządu BONDSpot SA, która swoją pracą zawodową przyczyniła się do budowy i rozwoju ładu korporacyjnego w Polsce.

Zobacz więcej

22.11.2017, Newsroom

CD Projekt poniżej oczekiwań w III kw. – tego nie grali od dwóch lat

22.11.2017, Newsroom

CD Projekt poniżej oczekiwań w III kw. – tego nie grali od dwóch lat

CD Projekt nie rozpieszcza inwestorów w ostatnich dniach. Najpierw mocna przecena po doniesieniach o problemach z Cyberpunkiem 2077, a teraz wyniki finansowe słabsze od oczekiwań.

Zobacz więcej

Po przełomowej sesji na GPW aż cztery sygnały inwestycyjne!