Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Luka startu na KGHM, Eurocash z szansą na przebicie, Benefit kończy korektę!

Po wczorajszym, zaskakującym spadku indeksu WIG20 do najniższych poziomów od 2012 roku w dniu dzisiejszym przyszedł czas na lekkie odreagowanie na naszym rynku. Ogólna zasada głosi, iż zaskakujące i ponadprzeciętne spadki są dogodnym miejscem do zakupów. Dlatego właśnie w dzisiejszym odcinku prezentujemy potencjalne sygnały kupna, które pojawiły się na wykresach znanych spółek. Bohaterami dzisiejszego odcinka zostały: KGHM Eurocash oraz  Benefit Systems.


Wydanie specjalne analizy technicznej live odbędzie się w poniedziałek 05.10 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnał pozytywny:

 

             1. Eurocash

             Poziom docelowy: 48,50 zł

             Stop loss: 43,56 zł

             Potencjalny zysk: 9%

             Ryzyko: 2,1%

             Zysk/ryzyko: 4,3:1

 

Od końcówki września 2014 roku spółka Eurocash znajduje się w trendzie wzrostowym. Ruch ten poprzedzała korekta wyższego rzędu. Prawdopodobne jest, iż od wyznaczenia dołka rynek narysował cztery fale niższego rzędu, a obecnie rysuje piątą. Istotnym faktem jest, że w dniu dzisiejszym walor ten przebija się przez ważny opór, a zamknięcie powyżej 44,50 zł będzie potwierdzeniem "byczego" nastroju rynku. Początkowy potencjał wzrostowy to obszary 48,50 zł, zlecenie zabezpieczające można ustawić pod świecą "wybijającą", czyli 43,56 zł.

 

Sieć sklepów abc - należąca do grupy Eurocash - planuje powiększyć się do końca 2015 roku jeszcze o 200-300 sklepów i tym samym zrealizować zakładane plany rozwojowe, poinformował w rozmowie z serwisem ISBhandel rzecznik prasowy Grupy Eurocash Jan Domański. Na koniec pierwszego półrocza br. liczba placówek wynosiła 7206.

 

 

   Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

19.05.2018, Aktualności

Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na dzień 20 czerwca 2018 r.

Zarząd Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, zgodnie z § 28 ust. 2 Statutu Stowarzyszenia, zawiadamia że na podstawie § 26 ust. 1 Statutu, zwołuje na dzień 20 czerwca 2018 r. na godzinę 9:30 Zwyczajne Walne Zebranie, które odbędzie się we Wrocławiu.

Zobacz więcej

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

17.05.2018, Newsroom

Energa po wynikach za I kw. 2018 roku – podsumowanie czatu inwestorskiego

Inwestorzy mieli wczoraj (tj. 16 maja) okazję przepytać Jacka Kościelniaka, Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowych Energi. W centrum zainteresowania inwestorów znalazły się wyniki finansowe, inwestycje, głównie w Ostrołękę C, a także wycena giełdowa spółki.

Zobacz więcej

Luka startu na KGHM, Eurocash z szansą na przebicie, Benefit kończy korektę!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie