Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

CFA Investment Summit: Rynki finansowe na rozdrożu

© Sergey Nivens - Fotolia.com

„Puls Biznesu” wspólnie z CFA Society Poland zapraszają na wyjątkowe spotkanie profesjonalistów finansowych - CFA Investment Summit: „Rynki finansowe na rozdrożu”, które odbędzie się 26 października 2015 r. w Hotelu Marriott w Warszawie.  

 

Gośćmi specjalnymi będą:

 

  • Dr Simeon Djankov, były główny Ekonomista w biurze wiceprezesa Banku Światowego ds. sektora prywatnego i finansów, pomysłodawca i autor raportu Doing Business, Wicepremier i Minister Finansów Bułgarii w latach 2009-2013, obecnie rektor New Economic School w Moskwie.
  • Andrew Stotz, CFA, Dyrektor Generalny A. Stotz Investment Research/Tajlandia
  • Peter Attard Montalto, Ekonomista zajmujący się problematyką rynków wschodzących w Europie i Afryce, dyrektor wykonawczy, Nomura International
  • Izabella Kaminska, Dziennikarka, Financial Times, Alphaville

 

Tegoroczna konferencja poświęcona jest następującym zagadnieniom:

 

  • Czy to już koniec współzależności między rozwiniętymi i rozwijającymi się rynkami akcji?
  • Dokąd zmierza rynek finansowy?
  • W poszukiwaniu wzrostu, gdzie szukać zysków?
  • Polska, kiedy przestaniemy być traktowani jak rynek wschodzący?

 

Konferencja adresowana jest do profesjonalistów zaangażowanych w rozwijanie polskiego rynku finansowego. Na nasze spotkanie zapraszamy osoby zainteresowane najnowszymi trendami inwestycyjnymi i analizą rynków. Goście naszej konferencji, wybitni ekonomiści i szefowie instytucji finansowych, jak i przedstawiciele największych firm inwestycyjnych w Polsce odniosą się do sytuacji rynków wschodzących,  wskażą kierunki rozwoju dla rynków finansowych, a także omówią pomysły inwestycyjne, które będą odpowiedzią na pytanie, gdzie szukać wzrostu.

 

Całodniową konferencję zakończy wieczorny koktajl, będący znakomitą okazją do nawiązywania kontaktów i wymiany doświadczeń. Partnerami konferencji są PKO TFI, PKP Cargo oraz Fitch Ratings.

 

Szczegółowe informacje, program konferencji i sylwetki wszystkich prelegentów znajdują się na stronie:

www.cfasummit.pl.

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

22.02.2018, Newsroom

Przychody Asbisu w styczniu większe o 73% rdr

Spółka osiągnęła w styczniu 2018 roku przychody na poziomie około 160 mln dolarów, czyli o 73% więcej niż przed rokiem.

Zobacz więcej

CFA Investment Summit: Rynki finansowe na rozdrożu