Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

AmRest przed atakiem na szczyt, Stalprodukt w mocnej defensywie!

W pierwszym "pisemnym" odcinku ATrakcyjnych spółek w tym tygodniu prezentujemy Państwu dwa sygnały płynące z wykresów spółek warszawskiego parkietu. Pierwszym bohaterem dzisiejszej sesji jest spółka AmRest Holdings, która prawdopodobnie wyznaczyła dołek korekcyjnej fali 4. Negatywny sygnał pojawił się z kolei na wykresie spółki Stalprodukt.

 

 


Wydanie specjalne analizy technicznej live odbędzie się w poniedziałek 21.09 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnał pozytywny:

 

             1. AmRest Holdings

             Poziom docelowy: 182 zł

             Stop loss: 156,03 zł

             Potencjalny zysk: 14,5%

             Ryzyko: 1,9%

             Zysk/ryzyko: 7,6:1

 

 

Źródło: stooq.pl

 

Akcje spółki AmRest Holdings znajdują się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Obecnie formowana jest jedna z fal wyższego rzędu. Przyglądając się jej wewnętrznej strukturze na wykresie dziennym można dojść do wniosku, iż obecnie znajdujemy się w prawdopodobnym dołku fali 4. Wcześniej rynek klarownie narysował fale 1 i 2 oraz pięciofalową falę 3. W prawdopodobnym dołku ostatniej fali korekcyjnej pojawiła się formacja młota na sporym wolumenie. Jest to potencjalny sygnał kupna, który osiągnie jeszcze większą "siłę" w momencie, gdy cena wybije szczyt formacji. Poziom docelowy, to przynajmniej poziomy szczytu fali 3, czyli 182 zł. Zlecenie zabezpieczające można ustawić pod młotem, czyli na poziomie 156,03 zł. 

 

Kilka dni temu Henry McGovern zrezygnował z funkcji przewodniczącego rady nadzorczej AmRest Holdings i pozostanie członkiem rady, podał AmRest. AmRest Holdings SE jest największą niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka rozwija również działalność w Europie Zachodniej, Rosji, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych.

 

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

AmRest przed atakiem na szczyt, Stalprodukt w mocnej defensywie!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie