Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Wybicie ważnego poziomu przez PKO, retest CD Projekt, Bytom rusza po korekcie!

Pierwsza sesja kolejnego tygodnia na GPW przynosi nam trzy potencjalne sygnały kupna. Najatrakcyjniej z początkiem tygodnia naszym zdaniem wyglądają akcje spółek PKO BPCD Projekt oraz Bytom. Jednocześnie chcemy zaprosić na piątkowy odcinek analizy technicznej live.


 

Wydanie specjalne analizy technicznej live odbędzie się w piątek 04.09 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnały pozytywne:

 

             1. PKO BP

             Poziom docelowy: 36,00 zł

             Stop loss: 28,68 zł

             Potencjalny zysk: 22%

             Ryzyko: 2,6%

             Zysk/ryzyko: 8,4:1

 

 

Od końcówki lutego ubiegłego roku akcje banku PKO BP znajdują się w trendzie spadkowym. Na powyższym wykresie dziennym widać, iż w ostatnim czasie prawdopodobnie zakończyła się korekta wyższego rzędu, w której dołku pojawiła się formacja młota utworzona na ponadprzeciętnym wolumenie. Następnie rynek przeprowadził skuteczny retest, po którym rozpoczął wzrosty. Podczas piątkowej sesji można było dostrzec potwierdzenie chęci do wzrostów, gdyż przebity został poziom konsolidacji oraz domknięta została luka bessy. Początkowo wzrosty mogą potrwać do okolic 36 zł, lecz pierwszy opór może zostać napotkany przy poziomie 32 zł. Zlecenie zabezpieczające można ustawić pod świecą "wybijającą", czyli na poziomie 28,68 zł. 

 

O ile sytuacja techniczna PKO wygląda szczególnie korzystnie, to patrząc na fundamenty można posiadać wiele wątpliwości. Jesienne wybory niekorzystnie wpływają na spółki Skarbu Państwa. Z ostatnich doniesień prasowych wynika, iż o posadę może się obawiać prezes PKO BP. Dodatkowo na kursy banków elektryzująco wpływają newsy dotyczące podatku bankowego. 

 

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

20.02.2018, Aktualności

8 Fund Forum Analiz Online

Reforma polskiego systemu emerytalnego, rewolucja w dystrybucji produktów inwestycyjnych, w końcu dynamiczny rozwój sektora fintech. To właśnie przełomowe zmiany będą tematem przewodnim 8 Fund Forum organizowanego przez Analizy Online, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się 15 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

Zobacz więcej

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

23.02.2018, Felietony

Udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji w 2017 roku wyniósł 16%. Jest dobrze, ale…

Według danych opublikowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych udział inwestorów indywidualnych w obrotach na rynku akcji na rynku głównym wyniósł w 2017 roku 16% i był wyższy o 3 p.p. niż w 2016 roku.

Zobacz więcej

Wybicie ważnego poziomu przez PKO, retest CD Projekt, Bytom rusza po korekcie!