Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Dla spółek

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) jest największą organizacją zrzeszającą inwestorów giełdowych w Polsce, która działa od 1999 roku i należy do europejskich organizacji inwestorskich Euroshareholders i Euroinvestors oraz Światowej Federacji Inwestorów WFIC.

 

Obok podstawowej działalności SII związanej z ochroną i reprezentowaniem praw akcjonariuszy indywidualnych oraz edukacją Stowarzyszenie jest również aktywnie w obszarze relacji inwestorskich.

 

Głównym celem tych działań jest podnoszenie standardów komunikacji emitentów z inwestorami indywidualnymi, jak również ułatwianie spółkom dotarcie z informacją do tej grupy uczestników rynku.

 

Dzięki zrzeszaniu najbardziej aktywnych inwestorów giełdowych, współpracy z większością biur maklerskich oraz ogólnopolskiemu zasięgowi SII może skutecznie wspierać komunikację spółek giełdowych lub planujących debiut na rynku kapitałowym z inwestorami prywatnymi. Jest to szczególnie istotne w sytuacji, w której na warszawskiej giełdzie grupa ta odpowiada za ponad 20% obrotów oraz za bieżącą wycenę i płynność większości spółek notowanych na GPW i NewConnect. Dlatego też tak istotne jest prowadzenie aktywnej i systematycznej polityki informacyjnej skierowanej do mniejszościowych akcjonariuszy.

 

Współpraca ze Stowarzyszeniem pozwala dotrzeć do najbardziej aktywnych inwestorów działających na rynku kapitałowym. Z działań realizowanych przez Stowarzyszenie w ciągu roku korzysta blisko 200 spółek notowanych na GPW, NewConnect lub planujących debiut na tych rynkach. Propozycje  Stowarzyszenia mogą być alternatywą i uzupełnieniem działań realizowanych przez spółkę.

 

Najważniejsze działania oferowane przez Stowarzyszenie:

 

  • mailingi
  • newsletter SII
  • czaty inwestorskie
  • wywiady ze spółkami na stronie SII
  • udział w największych konferencjach inwestorskich
  • reklama w kwartalniku SII Akcjonariusz
  • spotkania bezpośrednie z inwestorami

 

Szczegóły oferty:

ir@sii.org.pl

tel. 71 332 95 60

 

W latach 2013-2014 z naszych usług skorzystali...

Lista referencyjna

31.12.2012

W latach 2013-2014 z naszych usług skorzystali....Zobacz więcej

  R E K L A M A  

31.12.2012

Lista referencyjna

W latach 2013-2014 z naszych usług skorzystali....Zobacz więcej

Logo SII