Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Spektakularne sygnały po elektryzującej sesji na GPW

Po emocjonującej wczorajszej sesji nie mogło zabraknąć ATrakcyjnych sygnałów w dniu dzisiejszym. Prezentujemy poniżej trzy potencjalne sygnały kupna, których potencjał inwestycyjny powinien zaspokoić nawet najbardziej wymagających inwestorów. Na opis bieżącej sytuacji na rynkach finansowych nie będziemy poświęcać zbyt wiele czasu, gdyż właśnie o ten wątek poszerzony zostanie piątkowy odcinek Analizy technicznej Live. Serdecznie zapraszamy do zapisów już dzisiaj!


 

Wydanie specjalne analizy technicznej live odbędzie się w piątek 28.08 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnały pozytywne:

 

             1. Energa

             Poziom docelowy: 26,11 zł

             Stop loss: 17,99 zł

             Potencjalny zysk: 40%

             Ryzyko: 3,6%

             Zysk/ryzyko:  11,1:1

 

 

Akcje spółki Energa od początku swoich notowań znajdują się w dalszym ciągu w trendzie wzrostowym, choć od końcówki kwietnia bieżącego roku na wykresie widoczne są spadki. Spadki, które w dniu wczorajszym prawdopodobnie się zakończyły, gdyż po narysowaniu piątej fali notowania zatrzymały się przy geometrii 78,6% impulsu. Istotnym elementem "układanki" jest kształt wczorajszej świecy- młot. W dniu dzisiejszym formuje nam się inside bar, więc jeśli w najbliższych dniach nastąpi wybicie w kierunku północnym, to będzie to kolejny potencjalny sygnał kupna. W takiej sytuacji technicznej możliwe jest nawet przebicie historycznych maksimów. Zlecenie zabezpieczające można ustawić pod formacją młota, czyli na poziomie 17,99 zł.

 

Spółka zapowiada utrzymanie kierunków rozwoju jednak dostrzega potrzebę aktualizacji strategii, co ma mieć miejsce do końca czwartego kwartału. Na potrzebę "odświeżenia" strategii mogą mieć wpływ prognozy Energii, które mówią, iż w drugim półroczu wyniki grupy mogą być słabsze w ujęciu rok do roku. 

 

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Spektakularne sygnały po elektryzującej sesji na GPW
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie