Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Lotos przed korektą, Alma poszukuje dna!

Wraz z początkiem tygodnia publikujemy analizę wykresów dwóch spółek. "Wybrańcami" zostały Lotos oraz Alma. Mimo, że oba sygnały są negatywne, to obie sytuacje różni wiele, gdyż w ujęciu długoterminowym akcje Lotos wydają się wyglądać stabilnie, podczas gdy walory Almy poszukują dna. 

Dobrą informacją dzisiejszego dnia jest fakt, iż już w piątek powracamy z Analizą techniczną live, do której zapisy znajdą Państwo poniżej.


 

Analiza techniczna live odbędzie się w piątek 20.08 o 14:00!

Każdy uczestnik będzie mógł zgłosić 2 spółki, a nasz analityk omówi je na żywo

 

Weź udział 


 

Sygnały negatywne:

 

             1. Lotos

 

 

 

Akcje spółki Lotos od listopada 2014 roku znajdują się w trendzie wzrostowym. Na powyższym dziennym wykresie możemy dostrzec klarownie narysowane pięć fal impulsu. Na jego szczycie pojawiła się negatywna formacja świecowa - zasłona ciemnej chmury, która może zwiastować korektę wyższego rzędu. Kolejnym sygnałem potęgującym możliwość pojawienia się w najbliższym czasie fali korekcyjnej jest sygnał płynący z wykresu tygodniowego.

 

 

 

Zgodnie z zasadą, iż sygnały płynące z wykresów o dłuższym interwale czasowym są bardziej prawdopodobne, to warto spojrzeć na wykres tygodniowy. Widać na nim również narysowane pięć fal impulsu, na których szczycie pojawiła się formacja spadającej gwiazdy utworzona na zwięszonym wolumenie. Spoglądając na pomiary geometryczne można przypuszczać, iż korekta może znieść cenę do okolic 28 zł. 

 

Tych z Państwa, którzy interesują się również aspektami fundamentalnymi zapraszamy do artykułu z naszego Newsroom-u: "Lotos poprawia wyniki w I półroczu".

 

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

19.06.2018, Aktualności

Okres próbny w Legimi tylko dla członków SII wydłużony do miesiąca

Dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych udało się nam uzyskać wydłużony okres próbny w Legimi.

Zobacz więcej

22.06.2018, Newsroom

6 spółek z NewConnect, których raporty roczne wzbudziły zastrzeżenia audytorów cz. 1

22.06.2018, Newsroom

6 spółek z NewConnect, których raporty roczne wzbudziły zastrzeżenia audytorów cz. 1

Opinia biegłego rewidenta na temat raportu rocznego spółki to jeden z dokumentów, na który warto zwrócić uwagę podczas podejmowania decyzji inwestycyjnych.

Zobacz więcej

Lotos przed korektą, Alma poszukuje dna!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie