Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Stasiak (ASM Group): Planujemy kolejne akwizycje

© davis - Fotolia.com

„Jesteśmy jednym z liderów w usługach wsparcia sprzedaży w Polsce. Na rynku krajowym działamy już ponad 17 lat, a z naszych usług korzysta już ponad 600 klientów” – mówiła w wywiadzie dla kanału Inwestorzy.tv podczas konferencji WallStreet w Karpaczu Agnieszka Stasiak z Działu Prawnego i Relacji Inwestorskich ASM Group S.A.

 

Inwestorzy.tv

 

W wywiadzie przedstawiciel spółki mówił ponadto o ofercie spółki. ASM Group posiada cztery linie biznesowe. Są nimi merchandising, outsourcing sił sprzedaży, feelmarketing oraz badania marketingowe. ASM Group zadebiutował na rynku NewConnect w 2013 roku.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

Niska wartość wskaźnika P/E może świadczyć o wysokim poziomie zysków spółek należących do danego sektora przy stosunkowo niskiej wycenie rynkowej ich akcji.

Zobacz więcej

Stasiak (ASM Group): Planujemy kolejne akwizycje
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie