Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Ziarkowski (Inno-Gene): Bierzemy udział w rewolucji, która dokonuje się na rynku

„Chcemy opracować własną technologię nieinwazyjnego testu prenatalnego ponieważ jest to dzisiaj najdynamiczniej rozwijający się rynek w całym obszarze badań genetycznych. Liczymy na to, że uda się opracować taką technologię w ciągu 6 – 9 miesięcy. Mamy nadzieję, że będzie to unikatowy test w skali światowej” – mówił w wywiadzie dla kanału Inwestorzy.tv podczas konferencji WallStreet w Karpaczu Dyrektor Operacyjny Inno-Gene S.A., Cezary Ziarkowski.

 

Inwestorzy.tv

 

Spółka chce utrzymać dynamikę przychodów, która jest widoczna od debiutu na rynku NewConnect. To samo tyczy się zysku netto, ten jednak będzie w dużej mierze zależny od nakładów na kolejne badania, testy i panele. W 2014 roku Inno-Gene wykazała oczyszczony zysk netto na poziomie 450 tys. zł. W poprzednim roku spółka wykazała również dodatkowy zysk w wysokości 800 tys. zł, wynikający ze sprzedaży jednej ze spółek zależnych, która w oczach zarządu nie była perspektywistyczna.

 

Inno-Gene to grupa kapitałowa, która zajmuje się badaniami genetycznymi. Spółka posiada cztery labolatoria w Polsce, w których przeprowadzana jest pełna diagnostyka genetyczna, począwszy od opracowywania testów i paneli genetycznych, wraz z ich późniejszą komercjalizacją.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

20.03.2018, Newsroom

3 branże o najniższym poziomie wskaźnika P/E

Niska wartość wskaźnika P/E może świadczyć o wysokim poziomie zysków spółek należących do danego sektora przy stosunkowo niskiej wycenie rynkowej ich akcji.

Zobacz więcej

Ziarkowski (Inno-Gene): Bierzemy udział w rewolucji, która dokonuje się na rynku
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie