Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Jerzy (Immobile): Będziemy skupiać się na budowaniu wartości nieruchomości

© Tiberius Gracchus - fotolia.pl

„Efekty restrukturyzacji widać już w pierwszym kwartale po 4 mln zł wyniku EBITDA. Najlepsze efekty były widoczne w branży przemysłowej i hotelarskiej. W branży deweloperskiej efekty będą widoczne w ostatnim kwartale roku, kiedy do sprzedaży będziemy mogli zaliczyć sprzedaż mieszkań” – mówił w wywiadzie udzielonym kanałowi Inwestorzy.tv podczas konferencji WallStreet w Karpaczu Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej Immobile S.A., Rafał Jerzy.

 

Inwestorzy.tv

 

GK Immobile jest w trakcie przeprowadzania dużego projektu o wartości 1 mld zł. Jest on podzielony na dziewięć etapów, a obecnie ukończony jest etap zerowy, czyli 144 mieszkania, które aktualnie są sprzedawane. Kolejny etap rozpoczął się w czerwcu i przewiduje następne 200 mieszkań. Cały projekt jest obliczony na około 1 100 mieszkań i 40 tys. m2 powierzchni biurowej i usługowej, które zostaną zrealizowane w ciągu najbliższych 8 – 10 lat.

 

Prezes spółki powiedział, że planowana sprzedaż w tym roku będzie się kształtować pomiędzy 140 a 150 mln zł.

Zobacz również:

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

07.03.2018, Aktualności

SII poleca: Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

15 marca 2018 roku w sali Imperium Centrum Giełdowego w Warszawie odbędzie się II edycja Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych organizowanego przez Koło Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Zobacz więcej

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

16.03.2018, Newsroom

Zmiany w indeksach na GPW. Producent gier po raz pierwszy w gronie blue chipów

Wśród największych spółek notowanych na GPW producent serii gier o Wiedźminie zastąpi informatyczną firmę Asseco Poland.

Zobacz więcej

Jerzy (Immobile): Będziemy skupiać się na budowaniu wartości nieruchomości
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie