Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Trakcja na piątkę, rozpacz na wykresach Milkiland i Sygnity!

Trzecia sesja obecnego tygodnia nie rozpoczęła się korzystnie dla inwestorów, gdyż już po dwóch godzinach sesji indeks WIG20 traci prawie 1,5%. W dzisiejszym odcinku przygotowaliśmy dla Państwa analizę trzech spółek. Są nimi: Trakcja, która prawdopodobnie zakończyła korektę niższego rzędu, Milkiland oraz Sygnity, które wysyłają negatywne sygnały w kierunku uczestników rynku.


 

Sygnał pozytywny:

 

             1. Trakcja

             Poziom docelowy: 10,49 zł

             Stop loss: 8,87 zł

             Potencjalny zysk: 17,5%

             Ryzyko: 0,6%

             Zysk/ryzyko:  29:1

 

Wykres dzienny

 Źródło: stooq.pl 

 

Podczas piątkowej sesji informowaliśmy Państwa o możliwości pojawienia się korekty niższego rzędu na wykresie spółki Trakcja. I rzeczywiście kilka następnych sesji okazało się spadkowych. Obecnie walor ten znajduje się w ciekawym miejscu, gdyż formujący się dołek fali 4 poziomem jest już blisko szczytu fali 1. Biorąc pod uwagę, że piątka klinem (dołek fali 4 nachodzi na szczyt fali 1) jest praktycznie niespotykana w trzeciej fali impulsu, to pojawia nam się na wykresie potencjalna okazja inwestycyjna z bardzo wąskim zleceniem zabezpieczającym stop loss (8,87zł). Potencjał wzrostowy to okolice 10,50 zł. 

 

 

 Śledź sygnały techniczne na tym walorze w serwisie ATSkaner.pl

 

Pełna analiza wyłącznie dla zalogowanych członków SII

 

Pełna treść artykułu dostępna po zalogowaniu się i opłaceniu 5 punktów.

Zaloguj się Zarejestruj się

Dla członków SII dostęp jest bezpłatny.

Zostań członkiem SII

Zobacz również:

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

23.05.2018, Aktualności

Akcje Mex Polska pod lupą Domu Analiz SII

Dom Analiz SII opublikował rekomendację inwestycyjną dla Grupy Mex Polska – zarządzającej lokalami gastronomicznymi „The Mexican”, „Pijalnia Wódki i Piwa” oraz „PanKejk”.

Zobacz więcej

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

25.05.2018, Ze spółek

Mintos – globalny gracz oferujący inwestycje w pożyczki z wysoką stopą zwrotu z inwestycji

Mintos to klasyczny fintech, który działa jako internetowy rynek pożyczek o globalnym zasięgu. Oferujemy inwestorom detalicznym możliwość inwestowania, w sposób łatwy i przejrzysty, w pożyczki udzielane przez pozabankowe firmy pożyczkowe z całego świata. Misją firmy jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Zobacz więcej

Trakcja na piątkę, rozpacz na wykresach Milkiland i Sygnity!
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie