Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej na ten temat. Zamknij

Czym jest SII?

Zobacz jak grają Smart Money. Wypróbuj TradeGuidera

TradeGuider Add-In’s to oprogramowanie przeznaczone na jedną z dostępnych platform, dzięki czemu inwestor może korzystać z TradeGuider'a bez konieczności zmiany platformy inwestycyjnej. Nakładki na platformy działają dla wszystkich interwałów czasowych oraz pozwalają poszukiwać oznak aktywności Smart Money na każdym rynku.

 

Nie ma znaczenia, czy inwestor poszukuje inwestycji w interwałach minutowych, godzinnych czy tygodniowych, ani też czy będzie to rynek akcji lub rynek Futures. Analizując słupek po słupku nakładka wskaże traderowi sygnały VSA świadczące o aktywności lub jej braku ze strony Smart Money.

 

TradeGuider jest to oprogramowanie oparte na metodologii zwanej Volume Spread Analysis.

 

Volume Spread Analysis (VSA) jest metodą analizy rynku, zapoczątkowaną przez Toma Williamsa (założyciela TradeGuider Systems). VSA jest używane przez oprogramowanie TradeGuider do analizy rynku pod kątem relacji pomiędzy wolumenem, ceną i spreadem barów. Ta metoda jest szczególnie dobra w uwidocznianiu braku równowagi pomiędzy podażą a popytem dzięki czemu uczestnik rynku używający tego oprogramowania jest wstanie zauważyć aktywność profesjonalistów i podążać ich śladem.

 

TradeGuider był wcześniej znany jako Wyckoff VSA i był rozwijany przez ponad 20 lat. Unikalną cechą TradeGuider jest wbudowana sztuczna inteligencja. Program ten jest zdolny do bieżącej analizy każdego płynnego rynku w różnych ramach czasowych i wydobywania z wykresu informacji, pokazujących brak równowagi między podażą a popytem. TradeGuider jest w stanie graficznie pokazać siły, które poruszają każdym rynkiem.

 

Informujemy, że dla osób zarejestrowanych na stronie www.vsatrader.eu istnieje możliwość podłączenia oraz przetestowania nowego oprogramowania TradeGuider w wersji demonstracyjnej. Istnieje również możliwość obejrzenia 30 minutowego nagrania VOD dotyczącego programu szkoleniowego Volume Spread Analysis Practitioner, który prowadzi Tom Williams, Rafał Glinicki oraz Gavin Holmes. Więcej informacji dotyczących oprogramowania znajduje się na stronie.

 

Osoby, które chcą skorzystać z tej możliwości prosimy o kontakt:

Zobacz również:

23.04.2018, Aktualności

Pierwsza rekomendacja Domu Analiz SII jest już dostępna!

23.04.2018, Aktualności

Pierwsza rekomendacja Domu Analiz SII jest już dostępna!

Analitycy Domu Analiz SII wydali dla akcji CDRL rekomendację "kupuj" z 12-miesięczną ceną docelową ustaloną na poziomie 42,62 zł. W momencie wydania rekomendacji giełdowy kurs tych walorów wynosił 32 zł, co oznacza potencjał wzrostu równy 33,2%.

Zobacz więcej

23.04.2018, Newsroom

Udany koniec roku PlayWay. Spółka zarobiła w 2017 roku prawie 16 mln zł

23.04.2018, Newsroom

Udany koniec roku PlayWay. Spółka zarobiła w 2017 roku prawie 16 mln zł

W IV kw. 2017 roku spółce PlayWay udało się utrzymać momentum wynikowe z III kw. W relacji kwartał do kwartału zyski okazały się nieco mniejsze, jednak już w porównaniu do IV kw. 2016 roku widać znaczną poprawę.

Zobacz więcej

Zobacz jak grają Smart Money. Wypróbuj TradeGuidera
Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych realizuje projekt "Przygotowanie Długoterminowej Strategii Biznesowej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji o projekcie